Nestavilla'dan 3 farklı prefabrik konut seçeneği

Vefa bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Nestavilla, 3 konut tipiyle farklı bütçe seçeneklerine hitap eden çözümler sunuyor.

Nestavilla'dan 3 farklı prefabrik konut seçeneği

Vefa Holding bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Nestavilla, farklı tip, bütçe ve beğeniye uygun olarak geliştirilen modelleriyle sektördeki çalışmalarını sürdürüyor. Mone, Renua ve Vango ismini taşıyan konut tiplerinin kurulumu ise 1 hafta ile 8 hafta arasında farklılık gösteriyor. 

Nestavilla'dan farklı bütçelere bireysel yapı çözümleri

Ön üretimli bireysel yapılar üretiminde Vefa Holding güvencesiyle çalışmalarını sürdüren Nestavilla, üç farklı konut tipi ile müşterilerin hizmet vermeyi sürdürüyor. Bireysel odaklı özel projeler geliştiren markanın sunduğu çözümlerde hızlı ve kısa kurulum süreleri de dikkat çekerken, ortalama kurulum dönemi 1 ila 8 hafta olarak vaat ediliyor. Uzun yıllar boyunca bakım ve ekstra masraf gerektirmeyen konutlar, ileri teknoloji ile inşa edilerek, konutların temel, çatı ve cephe çözümleri de doğal yapı malzemeleri kullanılarak inşa ediliyor. Böylece ideal ısı değerleri de yakalanmış oluyor. 

Nestavilla Mone 43 bin 500 TL'den başlayan fiyatlarla

Nestavilla'dan 3 farklı prefabrik konut seçeneği

Nestavilla'nın ilk modeli olan Mone prefabrike konutlar, esnek yapı malzemeleri ile inşa ediliyor. Geleneksel mimari yapılara kıyasla güçlü estetik nitelikleriyle dikkat çeken bu yapılar, işçilik ve şantiye maliyetlerini de ortadan kaldıran, aynı zamanda da inşaat sürelerinin önemli bir biçimde kısalmasına olanak tanıyan bir potansiyel içeriyor. Mone tipi konutlar, deprem ve iklim özelliklerine göre tasarlanıyor ve yerel iklim ve coğrafya koşullarından doğabilecek zararlara karşı da donanımlı biçimde inşaediliyor. Gerçekleştirilen ısı izolasyonu ile her mevsim konforlu bir yaşam sunan Nestavillla Mone'de başlangıç fiyatları ise 43 bin 500 TL seviyesinde...

Nestavilla Renua 84.500 TL'den başlayan fiyatlarla

Nestavilla'dan 3 farklı prefabrik konut seçeneği

Nestavilla'nın ikinci modeli olan Nestaville Renua ise çelik ev uygulaması olarak dikkat çekiyor. Gelenekselv e modern mimarı yapıya uygun biçimde inşa edilebilen ve özellikle depreme dayanıklılığı ile dikkat çeken bu konut tipi kısa süreli tasarım ve uygulaması ile de dikkat çekiyor. İstenen lokasyonlara istenen şekilde kurulan ve hafif yapı malzemesi ve dayanıklı niteliği ile özellikle zayıf zeminlerde güçlü performans sergileyen Renua Çelik Evleri'nin başlangıç fiyatları ise 84.500 TL düzeyinde. 

Nestavillan Vango 40.850 TL'den başlayan fiyatlarla

Farklı arazi tipleri ve iklim koşullarına göre tasarımı gerçekleştirilen Nestavilla Vanfo modül evler de yüksek enerji tasarrufu ile dikkat çekiyor. Kendinden tabanlı olarak inşa edilen ve beton bir semine ihtiyaç duymayan Vango tipi konutlar 1 ila 5 gün arasında inşa edilebiliyor. Bu konut tipinde başlangıç satış fiyatları ise 40.850 TL seviyesinde.