Nestavilla'dan hızlandırılmış "yazlık konut"

Pratik hazır konut markası Nestavilla, yaz tatilini kendi evinde geçirmek isteyenlere 15 gün içinde "yazlık evlerine taşınma" fırsatı sunuyor

Nestavilla'dan hızlandırılmış

Hazır konut sektöründe faaliyet gösteren Nestavilla, kendi arsasına sahip tüketicilere 15 günde kendi yazlık evlerine sahip olma şansı tanıyor. Ekonomik niteliğiyle öne çıkan ve deprem yönetmeliğine sahip konutlar, mevsimsel kullanıma da uygun biçimde inşa ediliyor. 

100 metrekarelik ev 20 günde hazır
Müşterileri tarafından gösterilen arazi üzerinde isteğe göre bahçeli, geniş verandalı ya teraslı konut seçenekleri sunan Nestavilla, ortalama 100 metrekarelik bir binanın inşasının en geç 20 gün içinde tamamlıyor. Kişiye özel projeler de üreten firma projenin şekline, boyutuna, tek katlı ya da iki katlı olmasına ve kurulumun yapılacağı bölgenin özelliklerine göre 15 günden başlıyor ve en fazla 45 gün oluyor. Bu yüksek hızı oluşturan en önemli faktör ise anahtar teslim binanın üretiminin yüzde 85’inin fabrikada tamamlanması yani ön üretimli olması.

Her bölgeye uygun üretim
Başta Marmara, Ege ve Akdeniz olmak üzere Türkiye’nin her bölgesinin iklim koşullarına uygun olarak üretilen Nestavilla, aynı zamanda kolayca sökülüp taşınabiliyor. Yüksek izolasyon değerlerine sahip olan hafif malzemeler kullanılan Nestavilla, böylece daha az temel ve konstrüksiyon maliyetine ihtiyaç duyuyor. Bu da ekonomik bir çözümün ortaya çıkmasını sağlıyor. Her geçen gün genişleyen bayi ağı sayesinde de müşterilerine bulundukları yerlerde daha hızlı ve güvenli çözümler sunan Nestavilla’nın, Türkiye’nin dört bir tarafında aynı anda çözüm sunabilecek kalitede ve sayıda profesyonel montaj ekipleri bulunuyor. 

Firma Bilgisi: Nestavilla