Nestavilla'dan yaza merhaba kampanyası

Nestavilla'nın yaza merhaba kampanyası kapsamında tüm modeller yüzde 10 indirimle satışa sunuluyor

Nestavilla'dan yaza merhaba kampanyası

Nestavilla'nın yaza merhaba kampanyası kapsamında tüm modeller yüzde 10 indirimle satışa sunuluyor. Pratik hazır konut markası Nestavilla, 1-8 hafta içinde kuruluyor ve uzun yıllar hiç bakım gerektirmiyor. 

Vefa Holding güvencesi ile ön üretimli konutlar üreten Nestavilla, yaza tüm modellerde yüzde 10 indirim kampanyası ile giriyor. Bazı modellerinde ise yüzde 25 indirim uygulayan Nestavilla'da hayalinizdeki eve uygun bütçeler ile kavuşabilirsiniz. 

Nestavilla'dan yaza merhaba kampanyası

Üç farklı modelde cazip fiyatlar

Nestavilla Mone prefabrike evler, esnek yapı malzemesi ile geleneksel yapılara göre çok daha estetik inşa ediliyor. Mone prefabrike evlerin fiyatları 29 bin 450 TL'den başlıyor. Estetik yaşam alanları sunan Nestavilla Renua çelik evler depreme karşı da oldukça güvenli. Ön üretimli yapı modeli ile çok kısa sürede tasarımı ve uygulaması tamamlanan evleri istediğiniz yere istediğiniz şekilde kurabilirsiniz. Hafif bir yapı malzemesi olması, özellikle zayıf zeminlerde çeliği çok avantajlı konuma taşıyor. Reuna çelik evlerin fiyatları ise 118 bin 50 TL'den başlıyor. Nestabilla Vango modül evler ise 1-5 gün süren montaj aşamasından sonra dilediğiniz yerde yaşama başlanabiliyor. Her türlü arazi ve iklim koşuluna göre tasarlanan Nestavilla Vango modül evlerin fiyatları 28 bin 451 TL'den başlıyor. Vango Modül evler, yüksek izolasyon ve dört mevsim enerji tasarrufu sağlıyor. Kendinden tabanlı olduğu için ise beton zemine ihtiyaç duymuyor. 

Firma Bilgisi: Nestavilla
Proje Bilgisi: Nestavilla