Nevsa Konakları Beylikdüzü!

İstanbul Beylikdüzü'nde yükselen Nevsa Konakları, Nevsa İnşaat imzası taşıyor. Projede fiyatlar 352 bin TL'den başlıyor

Nevsa Konakları Beylikdüzü!

İstanbul Beylikdüzü'nde yükselen Nevsa Konakları, Nevsa İnşaat imzası taşıyor. Projede fiyatlar 352 bin TL'den başlıyor. Haziran 2016'da teslim edilmesi planlanan Nevsa Konakları projesi modern mimarisi ile dikkat çekiyor. 

Kale Kent projesine komşu olarak yükselen Nevsa Konakları Beylikdüzü aile yaşamına uygun olarak tasarlanıyor. 1+1 dairelere yer verilmeyen projede 2+1, 3+1 ve 4+2 tipinde daireler yer alıyor. Nevsa Konakları 8 bin 257 metrekarelik arazi üzerinde kuruluyor. Projenin inşaat alanı ise 24 bin metrekare olarak belirlendi. 

 

Nevsa Konakları Beylikdüzü!

 

Toplam 114 adet dairenin yer aldığı proje 5 katlı 12 bloktan oluşuyor. Nevsa Konakları satılık daire alanları ise 68 metrekare ila 138 metrekare arasında tasarlanıyor. Projede dairelerin yanı sıra 12 adet ticari ünite bulunuyor. Nevsa Konakları dükkan alanları ise 944 metrekare olarak tasarlanıyor. 

Ev almak isteyenlerin banka kredisi kullanabildiği Nevsa Konakları fiyatları 352 bin TL ile 700 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. Projede kiralık daire fiyatları ise henüz belirlenmedi. Yatay yaşam konseptine sahip olan proje, okullar, alışveriş merkezleri ve hastanelere yakın bir noktada yükseliyor. 

 

Nevsa Konakları Beylikdüzü!

 

Nevsa İnşaat imzası taşıyan Nevsa Konakları projesinde daire teslimlerinin Haziran 2016'da yapılması planlanıyor. Projenin ev sahiplerine sunduğu sosyal donatılar arasında; sauna, fitness, hamam, çocuk oyun alanları, güvenlik odası, toplantı odası, süs havuzu, yürüyüş yolu, açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu ve havuz terası, 124 araçlık kapalı otopark ve 7 gün 24 saat güvenlik mevcut. 

"Nevsa Konakları Beylikdüzü!" Başlıklı Haberin Galerisi

Nevsa Konakları Beylikdüzü!

Nevsa Konakları Beylikdüzü!

Nevsa Konakları Beylikdüzü!

Nevsa Konakları Beylikdüzü!

Firma Bilgisi: Nevsa İnşaat
Proje Bilgisi: Nevsa Konakları