Nevşehir Merkez Kale Etrafı TOKİ kura sonuçları!

Saat 15:00'dan sonra açıklanacak olan Nevşehir Merkez Kale Etrafı TOKİ kura sonuçlarına emlakwebtv.com adresinden ulaşabilirsiniz

Nevşehir Merkez Kale Etrafı TOKİ kura sonuçları!

Saat 15:00'dan sonra açıklanacak olan Nevşehir Merkez Kale Etrafı TOKİ kura sonuçlarına emlakwebtv.com adresinden ulaşabilirsiniz. 

Kentsel yenileme toplu konut uygulaması kapsamında satışa sunulan 80 adet konutun konut alma hakkı ve konut belirleme kurası bugün saat 15:00'de Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezi'nde çekilecek. 

Kura çekilişi sonrasında Nevşehir Merkez Kale Etrafı TOKİ kura sonuçlarını sizlerle paylaşacağız. 25 Nisan- 6 mayıs 2016 tarihleri arasında başvuruların kabul edildiği projesinde şehit aileleri, maluller ile dul ve yetimlerine konut sayısının yüzde 10'u kadar, yüzde 40 engelli vatandaşlara ise konut sayısının yüzde 5'i kadar kontenjan ayrılacak. 

Kura sonucu satın alma hakkı kazananlar, sözleşme imzalama aşamasında kendi aralarında becayiş yapabileceklerdir. Konut alıcıları, sözleşme kurulduğu tarihten itibaren 14 gün içerisinde, herhangi bir gerekçe göstermeden sözleşmeden cayma hakkına sahiptir. 

TOKİ Nevşehir Merkez Kale Etrafı evleri fiyatları ise 69 bin 794 TL ile 124 bin 235 TL arasında değişiyor. Konut alıcılarına konutlar, başvuru bedelleri düşüldükten sonra yüzde 10, yüzde 15 ve yüzde 25 peşinat bedeli olarak, 96 ay, 108 ay ve 120 ay vade ile taksitlendirilecek. 

Konut Alma Hakkı ve Konut Belirleme kurası bugün saat 15:00'de Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezi'nde gerçekleşecek. Kura sonuçlarına ise Toplu Konut İdaresi açıkladığı andan itibaren emlakwebtv.com adresinden ulaşabilirsiniz. 

 

Firma Bilgisi: Toki