Nevşehir Merkez Kale TOKİ Evleri başvuruları başladı! Fiyatlar ne kadar?

Nevşehir Merkez Kale TOKİ Evleri projesindeki 98 adet konutun başvuru süreci 27 Temmuz 2015 itibariyle başladı. Ev fiyatları ve başvuru detayları için tıklayın.

Nevşehir Merkez Kale TOKİ Evleri başvuruları başladı! Fiyatlar ne kadar?

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Nevşehir’de hayata geçirilen Nevşehir Merkez Kale Etrafı TOKİ projesinde toplam 98 adet konutun başvuru süreci başladı. Halk Bankası’nın tüm şubelerine yapılabilecek başvurular, 14 Ağustos 2015 tarihine kadar devam edecek.

3+1 tipindeki 98 adet konutun satış fiyatları 95 bin liradan başlayacak, 120 bin liraya kadar yükselecek. Yüzde 10, 15 ve 25’lik peşinat ödemesi yapılacak projede aylık taksitler ise 598 lira ila 1132 lira arasında değişecek.

TOKİ Nevşehir Merkez Kale Etrafı Kentsel Yenileme projesinden konut satın almak için başvuruda bulunanların kendileri, eşleri ve velayetleri altındaki çocukları üzerine T.C. sınırları dahilinde tapuda kayıtlı bağımsız konutlarının bulunmaması, bu kişilerin daha önce Toplu Konut İdaresinden konut satın almamış ve Toplu Konut İdaresinden kredi kullanmamış olmaları şartları aranacak. (Şehit Aileleri, Harp ve Vazife Malulleri ile Dul ve Yetimleri kategorisi hariç) Kişinin kendisi, eşi ve velayeti altındaki çocuklarından oluşan hane halkı adına, yalnızca bir adet başvuru yapılabilecek. Başvuru sahiplerinde ayrıca T.C. vatandaşı olma ve 18 yaşını doldurmuş olma şartları aranacak. 

Firma Bilgisi: Toki