New Idea Tower artık Velvet Towers!

Palmadoro May İnşaat ile Ekşioğlu tarafından inşa edilen proje adını Velvet Towers olarak değiştirdi

New Idea Tower artık Velvet Towers!

New Idea Tower adını değiştirdi. Kadıköy Fikirtepe’de Palmadoro May İnşaat ile Ekşioğlu tarafından inşa edilen New Idea Tower projesinin adı Velvet Towers oldu.

24 bin metrekare alan üzerinde yer alan Velvet Towers Eğitim Mahallesi’nde konumlandırılıyor. Velvet Towers’da 1.250 adet konut bulunuyor. Velvet Towers 3 blok olarak tasarlanıyor.

Fikirtepe Kentsel Dönüşüm Projesi kapsmaında inşa edilen Velvet Towers projesine işadamı Şeyh Abdulaziz Al Thani, Katar Kraliyet Ailesi üyesi.  Katar İktidar Aile Konseyi Genel Sekreteri olan Şeyh Abdulaziz Al Thani, aynı zamanda BM İyi Niyet Elçisi olan Al Thani, İslam İşbirliği Teşkilatı (İİT) Yardımlaşma Komisyonu Başkanı ortak oldu. Ekşioğlu İnşaat, Velvet Towers projesinde yüzde 50, yüzde 50 pay ile ortak olup, projede çalışmalar devam ediyor.

Velvet Towers 26 katlı olarak yükseliyor. Velvet Towers satılık daire sahiplerine kapalı otopark, 24 saat güvenlik, açık - kapalı yüzme havuzları, yürüyüş parkurları, Türk hamamı, sauna, cafe, hobi ve eğlence salonları, çocuk oyun alanları, mağazalar gibi hizmetler sunuyor. Velvet Towers projesi ile ilgili detayları ilerleyen zamanlarda haberlerimizden takip edebilir ya da Velvet Towers satış ofisini arayarak öğrenebilirsiniz.

Velvet Towers iletişim bilgileri
0 216 551 02 12
 

 

 

Firma Bilgisi: Palmadoro May Inşaat Ile Ekşioğlu
Proje Bilgisi: Velvet Towers