New Nişantepe satışta

Mintek Yapı imzasıyla hayata geçirilen New Nişantepe Çekmeköy'de satışlar başladı. Proje Alemdağ ormanlarının yanı başında yükseliyor

New Nişantepe satışta

Mintek Yapı, New Nişantepe Çekmeköy'ün satışlarının başladığını duyurdu. Alemdağı Ormanı'nın yanı başında yükselen proje az kat geniş alan konseptiyle hayata geçiriliyor.

New Nişantepe Çekmeköy: 313 bin TL'den başlayan fiyatlarla
Projeden ev almak isteyenlere yönelik 3 farklı ödeme planı hazırlayan Mintep Yapı, 1+1 tipi dairelerin satışının tamamladığını açıkladı. 2+1 dairelerin başlangıç fiyatları ise 313.000 TL. Projenin 3+1 tipindeki daireleri 458.000, 4+1 tipi daireleri ise 624.000 TL'den başlayan fiyatlarla satışa çıkarılacak. 

New Nişantepe projesi
Toplamda 8.600 metrekarelik alan üzerinde inşa edilen New Nişantepe Çekmeköy'ün yüzde 75'i yeşil alan olarak belirlendi. Projede 5 katlı 4 blok üzerinde yer alacak toplam 153 dairede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde daireler yer alacak. 

New Nişantepe satışta

New Nişantepe nerede?
Kuzey Marmara Otoyolu, 3. Köprü ve Şile Otobanı gibi önemli ulaşım akslarına yakın bir lokasyonda yükselen proje, 3. Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı gibi merkezlere de kolay ulaşım olanağı içeriyor. 

Sosyal olanaklar
Projede yer verilecek sosyal olanaklar arasında Açık yüzme havuzu, basketbol sahası, çocuk oyun alanları, süs havuzları ve yürüyüş alanı, barbekü alanı, meyve ağaçlarından oluşan doğal alanlar, kapalı otopark, kapalı devre kamera sisteminin yanı sıra 24 saat güvenlik hizmetleri de bulunuyor. 

Firma Bilgisi: Mintek Yapı
Proje Bilgisi: New Nişantepe Çekmeköy