New Plus Avcı İnşaat!

New Plus Avcu İnşaat tarafından 2 bin 840 metrekare alan üzerinde İzmir Çiğli'de hayata geçiriliyor

New Plus Avcı İnşaat!

New Plus Avcı İnşaat tarafından 2 bin 840 metrekare alan üzerinde İzmir Çiğli'de hayata geçiriliyor. 42 adet daireden oluşan New Plus 3+1 konutlardan oluşuyor. 

New Plus projesi daire sahibi olacaklara açık otopark, kameralı güvenlik, fitness merkezi, çocuk oyun alanları ve güvenlik gibi ayrıcalıklar sunuyor. Projede dairelerde ebeveyn banyosu yer alıyor. New Plus Çiğli'de örnek daireler ziyaretçilere açıldı. 

New Plus Avcı İnşaat!

New Plus fiyatları ise 425 bin liradan başlıyor. Projede daireler banka kredisi için uygun. New Plus projesi ödeme seçenekleri, fiyatları ve özellikleri ile ilgili detaylı bilgileri satış ofisinden öğrenebilirsiniz. 

İzmir Çiğli Ataşehir'de yükselen New Plus projesi Mavişehir Çevreyolu ve Çiğli metro istasyonuna yakın mesafede yer alıyor. Proje Carrefour AVM'ye 1 kilometre, Kipa'ya ise 1,2 kilometre uzaklıkta yer alıyor. New Plus Avcı İnşaat tarafından inşa ediliyor. 

New Plus Avcı İnşaat!

New Plus adres bilgisi : Ataşehir Mahallesi Semra Aksu Caddesi Çiğli - İzmir 

New Plus iletişim bilgileri
Telefon : 444 28 24 
Web adresi : www.newplus.com.tr
e-posta : info@newplus.com.tr

Avcı İnşaat'ın NewPlus markası ile diğer projeleri arasında New Plus Bayraklı, New Plus Karşıyaka ve New Plus Bostanlı bulunuyor. 1998 yılında kurulan Avcı İnşaat projelerini hayata geçirirken kendi aileleri yaşayacakmış gibi yaptıklarını söylüyor. Projeler için İzmir'in merkezi semtleri olan Karşıyaka, Bostanlı, Bornova, Bayraklı, Ataşehir ve Çiğli gibi yerleri seçen Avcı İnşaat daireleri ile hayatı kolaylaştırmayı hedefliyor. 

Firma Bilgisi: Avcı Inşaat
Proje Bilgisi: New Plus