Newista Life alıcılarla buluşuyor

Hasoğlu Yapı’nın Başakşehir’de inşa ettiği butik proje Newista Life’ın satışları başladı. Metrekare fiyatları 2 bin 300 TL’den başlıyor

31 Mayıs 2012

Hasoğlu Yapı tarafından Başakşehir’de inşa edilen Newista Life projesinin satışları başladı. 43 daireden oluşan Newista Life’da 52 adet ticari ünite de bulunuyor. 6 bin 748 metrekare arsa üzerinde inşa edilen projenin 3 bin 996 metrekaresi ise peyzaja ayrılıyor.
2+1, 3+1, 4+1 ve teraslı daire seçeneklerinin sunulduğu projede dairelerin metrekare fiyatları 2 bin 300 TL’den başlıyor. Çeşitli alanlarda hizmet verecek mağazaların metrekare başlangıç fiyatları ise 5 bin TL.
2013'ün Aralık ayında teslim edilecek projede çeşitli ödeme planlarının yanında 30 aya 0 faiz ile taksitlendirme imkanı da sunuluyor.
Proje hakkında konuşan Hasoğlu Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Sever; “İnşaat sektöründeki 26 yıllık birikimimizle oluşturduğumuz “Newista” markası kapsamındaki konut konseptimiz halkımız tarafından büyük beğeni topladı. Esenyurt’un merkezinde inşasına devam ettiğimiz Newista Residence markasındaki ilgi bizim itici gücümüz oldu. Şimdi de Başakşehir’de çok keyifli, özel bir butik projeye imzamızı atıyoruz.  43 dairenin yer aldığı konut blokumuz ve bölgenin ihtiyaçlarına yanıt verecek şekilde tasarladığımız mağazalarımız ile Başakşehir’e değer kazandıracağız” dedi.