Newista Residence’da yaz şenliği

Hasoğlu Yapı, Beylikdüzü ve Esenyurt’un kesiştiği noktada yükselen Newista Residence projesinde yaza merhaba kampanyası başlattı

11 Haziran 2012

Hasoğlu Yapı, inşaası devam eden projesi Newista Residence’da yaza merhaba kampanyası başlattı. 864 rezidans dairenin yer aldığı projede, kampanya kapsamında 888 TL’den başlayan taksitlerle ödeme imkanı ve altenatif ödeme planları sunuluyor. Daire fiyatlarının 143 bin TL’den başladığı projede banka kredili ödeme planlarının yanı sıra, Hasoğlu Yapı bünyesinde 0 faizle 40 aya kadar vadeli ödeme imkanları sunuluyor.
55 metrekare ile 295 metrekare arasında değişen daire tiplerinin yer aldığı projede stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri yer alıyor. Ayrıca 11 bin 150 metrekarelik bir de ticari ünite bulunuyor.
Projedeki konutların tümüne sağlanan rezidans hizmetlerinin yanı sıra ticari ünitelerin arasında proje sakinlerinin hizmetine açık, banka, market, kafe, restoran, eczane, güzellik merkezleri ve çarşı alanı da yer alıyor.
İstanbul içi ulaşımda her geçen gün önemi artan Metrobüs hattının da kısa süre içinde proje alanına yürüme mesafesine gelmesiyle birlikte iki Metrobüs durağının arasında yer alacak Newista Residence, E-5 ve E-6 otoyollarına yakınlığıyla ulaşım açısından da avantajlı bir konumda bulunuyor. Ayrıca İstanbul’un en büyük fuar alanı olan TÜYAP’a 5 dakika uzaklıktaki proje, Atatürk Havalimanı’na 15 dakikalık bir mesafe yer alıyor.

Proje Bilgisi: Newista Residence