Newista Residence’ın satışlar hız kazandı

Hasoğlu Yapı, Newista Residence’da yeni KDV düzenlemesi öncesinde başlatılan kampanya ile 20 daireyi, 1 haftada sattı

Newista Residence’ın satışlar hız kazandı

11 Ocak 2013 / emlakwebtv
Hasoğlu Yapı’nın Beylikdüzü ile Esenyurt’un kesiştiği noktada inşa ettiği Newista Residence’ta, 20 dairenin satışı 2013’e özel yüzde 5 peşinat ile başlatılan kampanya ile 1 haftada gerçekleşti.

Konu hakkında görüşlerini dile getiren Hasoğlu Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Sever; “Faizler düştü, satışlar hızlandı. Esenyurt’ta İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Esenyurt Belediyesi arasında yaşanan imar sorununun sona ermesi ile birlikte bölge hareketlendi. Ancak yeni KDV düzenlemesinin konut fiyatlarını artıracağını ve satışları azaltacağını düşünüyorum. O nedenle KDV artışından önce 2013’e  özel yüzde 5 peşinatla bir kampanya yaptık ve bu kampanya ile birlikte 1 haftada 20 dairenin satışını gerçekleştirdik” diyor. Projede, stüdyodan, 3+1’e kadar farklı tipte daireler bulunuyor.

Newista Residence’da kapalı yüzme havuzu, fitness center, sauna, hobi alanı, oyun odası, çocuk parkları gibi sosyal olanakları, ofis ve toplantı odaları, cafe-restorant alanları, AVM üniteleri, süpermarket, 24 saat güvenlik, residence hizmetleri ve kapalı otoparkı gibi pek çok imkan ve sosyal donatı alanı bulunuyor.

Lokasyonu, ulaşım avantajı ve modern mimarisinin yanı sıra sağlam zemin yapısı ve yüksek inşaat kalitesiyle de dikkat çeken projenin 2014’te teslim edilmesi planlanıyor.

Proje Bilgisi: Newista Residence