Newista Residence’ta 60 ay sıfır faiz

Hasoğlu Yapı’nın, İstanbul’daki projelerinden biri olan Newista Residence, 60 ay sıfır faiz ile ev sahibi yapıyor

Newista Residence’ta 60 ay sıfır faiz


Hasoğlu Yapı’nın İstanbul’da, Beylikdüzü Metrobüs İstasyonu’nun ve E-5 Otoyolu’nun yanı başında yer alan rezidans projesi  Newista Residence’ta, 60 ay vade ile sıfır faiz uygulananıyor.
Newista Residence projesinden konut alanlar  herhangi bir faiz ödemiyor, bu kampanya sınırlı sayıda daire için geçerli oluyor. KDV artışından etkilenmeyen ve %1 KDV oranı uygulanan proje; şık tasarımı ve çağdaş mimarisiyle bulunduğu lokasyonda fark yaratıyor.
1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri sunan Newista Residence’ta ev temizliğinden oda servisine, resepsiyon hizmetinden valeye kadar onlarca hizmet veriliyor.
Lokasyonu, ulaşım avantajı ve modern mimarisinin yanı sıra sağlam zemin yapısı ve yüksek inşaat kalitesiyle de dikkat çeken projenin 2014’te teslim edilmesi planlanıyor.
Kapalı yüzme havuzu, fitness center, sauna, hobi alanı, oyun odası,çocuk parkları gibi sosyal olanakları, ofis ve toplantı odaları, cafe-restorant alanları, AVM üniteleri, süpermarket, 24 saat güvenlik, residence hizmetleri ve kapalı  otoparkı ile projenin pekçok avantajı bulunuyor.

Daha fazla bilgi için  www.hasogluyapi.com 
 

Proje Bilgisi: Newista Residence