Next Level Çayyolu projesi görücüye çıkıyor

Pasifik İnşaat imzası ile Ankara'da hayat bulan Next Level Çayyolu projesi 4 mayıs'ta görücüye çıkıyor

Next Level Çayyolu projesi görücüye çıkıyor

Pasifik İnşaat imzası ile Ankara'da hayat bulan Next Level Çayyolu projesi 4 mayıs'ta görücüye çıkıyor. Ön talep toplama aşaması devam eden Next Level Çayyolu 166 bin metrekare alan üzerinde kuruluyor. 

Toplam 429 adet daire ve 6 adet mağazadan meydana gelen Next Level Çayyolu projesi 3+1'den 7,5+2 daireye kadar daire seçeneklerinin yer aldığı Next Level Çayyolu fiyatları 650 bin TL'den başlangıç gösteriyor. 

Projede daire sahibi olmak isteyenler banka kredisi kullanabildiği gibi peşin ödemelerde de yüzde 10 indirim fırsatı sunuluyor. Teslimlerin 2018 yılı sonunda yapılması beklenen Next Level Çayyolu projesi ormanın hemen yanında hayata geçiriliyor. 

Ankara Next Level Çayyolu projesinin konut sahiplerine sunduğu sosyal imkanlar arasında; açık ve kapalı yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, güneşlenme alanları, fitness, sauna, yürüyüş yolu, spor sahaları, çocuk oyun alanları, kapalı otopark ve güvenlik yer alıyor. Dairelerde ise ankastre beyaz eşya ürünler, ebeveyn banyosu ve rezidans hizmetleri sunuluyor. 

Next Level Çayyolu projesi görücüye çıkıyor

Rezidans, ofis ve alışveriş merkezinden meydana gelen Next Level Ankara Pasifik İnşaat ve TOKİ'nin hasılat paylaşımı ile inşa ediliyor. Projenin rezidans bloğunda 3. ve 7. katlar arasında 1+1 suit daireler, 8. ve 20. katlar arasında ise 1,5+1, 2+1, 3+1, 5+1 rezidanslar bulunuyor. Ofis bloğunda ise 133 adet ofis yer alıyor. 

 

Firma Bilgisi: Pasifik Inşaat
Proje Bilgisi: Next Level