Next Level fiyatları ne kadar?

Nex Level satılık ofisler Ankara'da hayata geçiriliyor. Next Level satış fiyatlarına satış ofislerinden ulaşabilirsiniz

Next Level fiyatları ne kadar?

Ankara’da yer alan Next Level 5 bin metrekare alan üzerinde 100 milyon TL yatırım bedeliyle hayata geçiriliyor. 70 ofisin yer aldığı Next Level projesini Brigitte Weber tasarlıyor. Pasifik İnşaat tarafından hayata geçirilen Next Level ofisleri ile ilgili oalrak Pasifik İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Erdoğan şunları söylüyor:

Ankara’nın ilk karma kullanım projesi Next Level sadece Ankara’nın değil Türkiye’nin referans projesi olarak değerlendiriliyor. İkinci projemizde de yine fark yaratan bir işe imza atarak sektördeki yenilikçi ve öncü yapımızı, Ankara’nın ilk loft ofis projesi ile bir kez daha gösterdik.

Tek blokta 28 kat olarak tasarlanan Next Level Loft Ofis’te büyüklükleri 198 ile 250 metrekare arasında değişiyor. Modern mimarisi, teknolojik altyapısı ve yaşam alanlarına derinlik ve ferahlık katan 7,40 metrelik kat yüksekliğine sahip. Next Level Loft Ofis’in altında bulunan üç katlı ve 6 bin metrekarelik spor merkezi ise, fitness salonu, yarı olimpik yüzme havuzu, basketbol sahası ve güneşlenme terasları ile tüm Ankaralılara hizmet veriyor. Next Level teslim tarihi olarak da bu yılsonu düşünülüyor.

Next Level iletişim bilgileri
Adres: Eskişehir yolu (Dumlupınar Bulvarı) No: 3 Söğütözü / Ankara
Telefon: 0312 284 47 47
Fax: 0312 284 06 07
E-Posta: info@nextlevel.com.tr
Web Adresi: www.nextlevel.com.tr

Proje Bilgisi: Next Level