Next Level Rezidans’da faiz yüzde 0,69

Pasifik İnşaat, Ankara’da hayata geçirdiği ilk karma projesi Next Level’ın satışlarına, özel bir kampanya ile başladı

Next Level Rezidans’da faiz yüzde 0,69

9 Ekim 2012 / emlakwebtv
Pasifik İnşaat Next Level Rezidans’ın satışlarına, özel bir kampanya ile başladı. 8 Ekim’de başlayan kampanya çerçevesinde 1+1’den 5+1’e kadar farklı büyüklükteki süit ve rezidans daireler, Pasifik İnşaat finansmanı ile yüzde 0,69 faiz oranı ve 60 ay vade ile sahiplerini bulacak. Kampanyada aylık taksitler 6 bin 40 TL’den başlayacak.

Ankara’nın ofis, rezidans ve AVM özellikli ilk projesi olan Next Level, Eskişehir Yolu ile Konya Yolu’nun kesiştiği noktada bulunuyor. Alışveriş merkezi üzerinde 20 kattan oluşan Next Level Rezidans’ta, büyüklükleri 97 ile 158 metrekare arasında değişen 40 adet süit ve büyüklükleri 148 ile 247 metrekare arasında değişen 65 adet rezidans daire yer alıyor.

Rezidans yaşamını Ankara’ya kazandıran Next Level, giriş lobisinden asansörlere, lounge alanından spor merkezine otel konforu sunuyor. Next Level Rezidans’ta yaşayanlar, Ankara’nın en prestijli marka ve restoranlarını, en özel sinemasına asansörle ulaşma imkanına sahip olacaklar.
 
Next Level Rezidans, sunduğu concierge hizmetleri ile sakinlerine önemli ayrıcalıklar sunacak. Next Level Rezidans sakinleri sosyal katta bulunan lounge alanı, kafe/bar, kütüphane, TV bölümü ve 334 metrekarelik terasta keyifli anlar yaşayacak.

Next Level’da ofis ve AVM teslimatının Mart 2013’te, rezidans ve süitlerin teslimatının ise Eylül 2013’te gerçekleştirilmesi hedefleniyor.

 

Proje Bilgisi: Next Level