Nexus Kartal nasıl gidilir?

Nexus Kartal nasıl gidilir? sorusunun cevabına ve adres bilgilerine haberimizden ulaşabilirsiniz

Nexus Kartal nasıl gidilir?

Nexus Kartal 24 bin metrekare alan üzerinde toplam 439 adet daireden meydana geliyor. Stüdyo tipi daire, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 şeklinde tasarlanan Nexus Kartal satılık daire büyüklükleri 51 metrekare ile 330 metrekare arasında değişiyor.

Nexus Kartal’da Metsan İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. Nexus Kartal teslimlerinin 2015 Aralık ayında yapılması planlanıyor.

Nexus Kartal özellikleri
3 etap şeklinde inşa edilen Nexus Kartal satılık daire sahiplerine fitness merkezi, havuz, açık ve kapalı çocuk parkı, cep sineması, golf simülasyon odası, tenis kortu, restoran, kafe, yürüyüş parkuru, AVM gibi sosyal alanlar sunuyor.  Metsan Nexus 36. katta Rooftop Teras, 19. katta Harmoni Teras ve Sky Lounge kış bahçesiyle manzaranın tadı çıkarılabilecek ve komşularla hoş vakit geçirilebilecek alanlardır.

Nexus Kartal nasıl gidilir?
Kartal Metsan Nexus konutları metro istasyonunun hemen yanında inşa edilmektedir. Kadıköy-Kartal metrosunun hemen çıkışında Yakacık istasyonunun direk çıkışındadır. Metsan Nexus E5'in kenarında, TEM Otoyolu'na 5 dakikalık mesafededir ve Adnan Kahveci üst geçidinin hemen bitimindedir. Sabiha Gökçen Havalimanı' na 10 dakika uzaklıkta ve İDO Pendik- Yalova İskelesi' ne 5 dakika uzaklıktadır.

Nexus Kartal adres bilgileri: Hürriyet Mah. Erler Sk. No: 5 Yakacık, Kartal/İstanbul

Nexus Kartal telefon numarası
Telefon: 44 44 704