Neyzen mağazaları artırıyor

Dekoratif ev aksesuarlarından mobilyaya, aydınlatmadan boyaya 20 bin farklı kategoride ürünün yer aldığı Neyzen Yapı Market zincirleri, hızla büyümeye devam ediyor.

Neyzen mağazaları artırıyor

6 Aralık 2014 / Posta Gazetesi

Dekoratif ev aksesuarlarından mobilyaya, aydınlatmadan boyaya 20 bin farklı kategoride ürünün yer aldığı Neyzen Yapı Market zincirleri, hızla büyümeye devam ediyor. Neyzen, geçtiğimiz günlerde 2015 ajandasında yer alan stratejik büyüme hedeflerini açıkladı.

İlk şubesi Esenyurt'ta açılan Neyzen'in, şuanda Esenyurt, Bahçeşehir ve Nşehir Yapı Market Mağazaları ile birlikte toplam 3 şubesi bulunuyor. Önümüzdeki yıl Neyzen Yapı Market'in mağaza sayısının 10'a çıkarılması hedefleniyor. Bunun için başta İstanbul olmak üzere, Türkiye'nin dört bir yanında lokasyon bazlı pazarlama çalışmaları yapan şirketin vizyonunda tüm Türkiye'yi Neyzen ile tanıştırmak bulunuyor. Neyzen Yapı Marketleri Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ozan Bük, hedeflerinden bahsederken "Sektördeki güçlü rakiplere ve pazarın değişken yapısına rağmen Neyzen'in aldığı büyüme kararı başarısını kanıtladı. Çok yakında market zincirlerimiz ile tüketicimize daha yakın olacağız" dedi.