Neyzen Yapı market sayısı 10'a çıkacak

Neyzen Yapı Market, yeni Neyzen şubeleri için harekete geçti. Şube sayısı önümüzdeki iki yıl içinde 10'a çıkacak

Neyzen Yapı market sayısı 10'a çıkacak

Neyzen Yapı Market, Neyzen’in yeni şubelerini açmak için harekete geçti. Şu anda beş yapı marketi bulunan Neyzen, önümüzdeki iki yıl içinde şube sayısını 10’a çıkarmayı hedefliyor. 20 bin çeşit ürünün satıldığı Neyzen, uygun fiyatları, rahat ve ferah alışveriş ortamıyla sadece bireysel değil kurumsal müşterilere de hitap ediyor. Bu nedenle Türkiye’nin önde gelen inşaat firmaları malzeme alımlarını Neyzen’den yapıyor.

İki yıl içinde 10 şube hedefi
Özyurtlar Şirketler Grubu, Neyzen Yapı Market’i Türkiye’nin dört bir yanına yaymak için çalışmalara hız verdi. İlk şubesi Özyurtlar Şirketler Grubu’un merkezinde açılan Neyzen’in, şuanda Esenyurt Yapı Market, Bahçeşehir Yapı Market, Beylikdüzü (Tüyap) Yapı Market, Bahçeşehir Teleset Mobilya ve son olarak Nşehir Yapı Market Mağazaları ile birlikte toplam beş şubesi bulunuyor. Önümüzdeki 2 yıl içinde Neyzen Yapı Market’in sayısının 10’a çıkarılması hedefleniyor. Bunun için başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanında yer bakılıyor. Neyzen Yapı Market ortalama 750 metrekarelik alanda faaliyet gösteriyor.

Lojistik merkezi kurdu
Neyzen Yapı Market’in bayiliğini almak için çok sayıda kişi ve kurum da sırada bekliyor. Ancak Neyzen Yapı Market belli bir market sayısına ulaştıktan sonra bayilik talebini karşılamayı hedefliyor. Mobilyadan aydınlatmaya, yer kaplamasından boyaya kadar 20 bin çeşit ürünün satıldığı Neyzen Yapı Market, uygun fiyatları, rahat ve ferah alışveriş ortamıyla sadece bireysel değil kurumsal müşteriler tarafından da tercih ediliyor.Yüzlerce inşaat firmasının resmi tedarikçisi olan Neyzen, toptan satışlarını 8.000 metrekarelik Lojistik Merkezi’nden yürütüyor.

Logosu yenilendi
Bu arada Neyzen bir taraftan büyürken diğer taraftan da kendini yenilemeyi ihmal etmiyor. Bu amaçla geçtiğimiz aylarda kurumsal kimliği ve logosu yenilenen Neyzen, profesyonel kadrosuyla müşteri ihtiyaçlarını anında karşılamak ve memnuniyeti en üst seviyede tutmak için çalışmalar yapıyor.

Firma Bilgisi: Arke