NG Afyon’a Yılın Spa Oteli Ödülü

NG Afyon Wellness & Convention, SKAL İstanbul Kulübü'nün verdiği 'Yılın Spa Oteli Ödülü'ne layık görüldü.

NG Afyon’a Yılın Spa Oteli Ödülü

NG Afyon Wellness & Convention, turizm profesyonellerini buluşturan SKAL İstanbul Kulübü'nün her yıl düzenlediği SKALİTE 'Turizmde Kalite' Ödülleri'nde Yılın Spa Oteli Ödülü'ne layık görüldü.

En iyi hizmeti sunmaya devam edeceğiz
İlk kez aday olduğu SKALİTE'de ödül alan NG Afyon'un başarısından büyük mutluluk duyduklarını dile getiren NG Hotels İcra Kurulu Başkanı Hediye Güral Gür, 'Turizme yeni değerler katma hedefiyle konuklarımıza en iyi hizmeti sunarak hizmet kalitemizi yükseltmeye devam edeceğiz' dedi.

İlk kez aday oldu
Turizmde Kalite Ödülleri'ne bu yıl ilk kez aday olan NG Afyon Wellness & Convention, 10 Aralık Çarşamba günü Haliç Kongre Merkezi'nde düzenlenen törende, Yılın Spa Oteli Ödülü'nü almaya hak kazandı. NG Hotels İcra Kurulu Başkanı Hediye Güral Gür, Yılın Spa Oteli Ödülü'nü almaktan dolayı çok mutlu olduklarını belirterek 'Turizme yeni değerler katma hedefiyle konuklarımıza en iyi hizmeti sunarak hizmet kalitemizi yükseltmeye devam edeceğiz' dedi.

Termal turizmin Türkiye'deki başkenti Afyonkarahisar'ın en lüks termal oteli olan NG Afyon, şifalı termal suları ve 9500 metrekarelik spa merkezi ile dikkat çekiyor. NG Afyon'un Spa merkezi Aliva Spa'da termal jakuziler, kadın ve erkeklere özel bölümler, Türk hamamı, sauna, buhar odası, macera duşları, buz çeşmesi, su kaydırakları ve dışa açılabilen sıcak su havuzu gibi birçok alan bulunuyor.

NG Hotels hakkında
Türk turizmine yepyeni bir hizmet yaklaşımı kazandırmak amacıyla çalışmalarını sürdüren NG Hotels Grubu, 2008 yılında Sapanca'da açtığı NG Sapanca Wellness & Convention ile büyük başarı kazandı. NG Hotels, burada sunduğu üstün hizmet kalitesine, donanımlı personele ve fiziki koşullara yaptığı yatırımlarla 8 kalite belgesini birden almaya hak kazandı ve Türkiye'de 8 farklı kalite belgesine sahip 5 yıldızlı tek otel konumuna ulaştı.