NG Güral Afyon beş kalite belgesi kazandı

NG Güral Afyon Wellness & Convention, Dekra Akreditasyon tarafından yapılan üç günlük denetim sonucunda aynı anda beş kalite belgesi almaya hak kazandı

NG Güral Afyon beş kalite belgesi kazandı

22 Ocak 2013 / emlakwebtv
Dekra Akreditasyon tarafından 19, 20 ve 21 Ocak tarihlerinde denetime tabi tutulan NG Güral Afyon, henüz birinci yaşını doldurmadan 5 kalite belgesini birden almaya hak kazandı.

7 ay önce hizmete giren NG Güral Afyon’un kazandığı kalite belgeleri arasında
ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi,
ISO 22000:2006 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi,
18001:2004 İş Sağlığı Ve Güvenliği Yönetim Sistemi,
ISO 14001:2004 Çevre Yönetim Sistemi ve ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti-Müşteri Şikayetlerini Ele Alma Yönetim Sistemi bulunuyor.
NG Güral Afyon almış olduğu belgelerle, hedeflediği yolda kararlı adımlarla yürüyor.

Termal otel kavramının yeni tanımı
NG Güral Afyon, termal tatili yeni bir anlayışla sunarak ülkemizde ve dünyada daha geniş kitlelere yayılmasını sağlayacak özelliklere sahip. Örneğin, Güral Afyon’da çocuklu ailelerin rahatı için özel aile odaları, açık ve kapalı havuzlar, su kaydırakları, çocuk restoranı ve çok büyük bir eğlence merkezi bulunuyor. Spa ve termal merkezinde ise neredeyse yok yok: Termal jakuziler, Türk hamamı, aile hamamları, saunalar, buhar odaları, buz çeşmesi, dinlenme alanları, macera duşları, su kaydırakları, dışa açılabilen sıcak su havuzu gibi alanlar sadece bir kısmı.

NG Hotels & Resorts
2012 yılında NG Hotels & Resorts adıyla çalışmalarını sürdürmeye başlayan Grup, turizm alanındaki yatırımlarına ilk olarak 2005 yılında, Kütahya’da Güral Harlek Thermal Resort & SPA’yı hizmete açarak başladı. Ardından 2008 yılında Sapanca’da Güral Sapanca Wellness & Convention otelini açtı.
Zincirin üçüncü halkası olan Güral Afyon Wellness & Convention 2012 yılı Haziran ayında hizmete girdi.