NG Residence 5 Nisan'da görücüye çıkıyor

NG Kütahya Seramik Grubu güvencesi ile hayat bulan NG Residence 5 Nisan'da görücüye çıkıyor

NG Residence 5 Nisan'da görücüye çıkıyor

NG Kütahya Seramik Grubu güvencesi ile hayat bulan NG Residence 5 Nisan'da görücüye çıkıyor. Basın Ekspres Yolu'nun TEM ile kesiştiği yerde yükselen NG Residence, 26 katlı rezidans kulesi, 28 katlı uluslararası beş yıldızlı zincir otel kulesi ve 3 bin 200 kişilik kongre merkezinden meydana geliyor. 

26 katlı iki kuleden oluşan NG Residence Güneşli projesinde kulelerden birinde 276 daire diğerinde ise otel bulunuyor. Dairelerin 4 tanesi 450 metrekare büyüklüğünde penthouse dairelerden oluşuyor. Deniz ve adalar manzarasına sahip olan penthouse daireler 4 adet yatak odası, 3 banyo ve jakuzili ebeveyn odasından meydana geliyor. NG Residence projesinde teslimlerin 2018 yılı Mart ayında yapılması bekleniyor. 

Basın Ekspres Yolu'nda yükselen NG Residence projesi, TEM'e 3 kilometre, Atatürk Havalimanı'na 7 kilometre, yeni havalimanına 30 kilometre mesafede yer alıyor. Bölgedeki metroya en yakın proje olan NG Residence'ın metroya uzaklığı ise 200 metre. Satış ofisi için hazırlıkları devam eden NG  Residence projesi 5 Nisan tarihinde görücüye çıkacak. Detayların açıklanmadığı projede fiyatlar ve ödeme seçeneklerinin önümüzdeki günlerde belirlenmesi bekleniyor. 

 

Firma Bilgisi: NG Grubu
Proje Bilgisi: NG Residence