NG Residence İstanbul görücüye çıktı

Lokasyonu, konsepti ve yüksek yaşam standartları ile dikkat çeken NG Residence İstanbul görücüye çıktı

NG Residence İstanbul görücüye çıktı

Lokasyonu, konsepti ve yüksek yaşam standartları ile dikkat çeken NG Residence İstanbul görücüye çıktı. Bugün Esma Sultan Yalısı'nda düzenlenen basın toplantısı ile tanıtılan proje İstanbul'un en hızlı gelişen lokasyonlarından biri olan Basın Ekspres Yolu'nda yer alıyor. 

Birbirine paralel olarak yükselen iki simetrik formlu kulede 28 katlı 5 yıldızlı Marriot İstanbul West Oteli, 3 bin 200 kişilik dev kongre merkezi ve 276 adet residence konut ile, 4 adet Penthouse dairenin yer aldığı 26 katlı Residence bulunuyor. NG Residence İstanbul 132 bin metrekarelik inşaat alanına sahip. 

2018 yılının sonbaharında teslim edilmesi planlanan NG Residence İstanbul'un basın toplantısında konuşan NG Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral, NG Grubu'nın sanayiden gelen güç ve turizmden gelen hizmet anlayışının yansıtıldığı NG Residence ve 5 yıldızlı otel projesinin 500 milyon TL'lik yatırımla hayata geçirildiğini söyledi. 

NG Residence nerede? 

NG Residence İstanbul, konumu ile E-5 Karayolu'na 5 kilometre, Atatürk Havalimanı'na 7 kilometre, yeni yapılan 3. Havalimanı'na 30 kilometre mesafede yer alıyor. NG Residence İstanbul projesine 200 metre mesafede ise metro istasyonu yer alıyor. 

NG Residence İstanbul projesinde 1+1 ve 2+1 olmak üzere 2 daire tipi bulunuyor . 1+1 daireler 62-88 m2 arası, 2+1 daireler 69-130 m2 arasında planlanmış. Projede, kapalı otopark, kapalı yüzme havuzları ve çok amaçlı bir spor salonu ve 7/24 resepsiyon hizmetleri de  yer alıyor.

 

"NG Residence İstanbul görücüye çıktı" Başlıklı Haberin Galerisi

NG Residence İstanbul görücüye çıktı

NG Residence İstanbul görücüye çıktı

NG Residence İstanbul görücüye çıktı

NG Residence İstanbul görücüye çıktı

Firma Bilgisi: NG Kütahya Seramik Grubu
Proje Bilgisi: NG Residence