Nicchia Bodrum Yalıkavak Villaları

Nicchia Bodrum Yalıkavak Villalarının Eylül 2015’te inşası başlaması ve Mayıs 2018’de bitmesi planlanıyor

Nicchia Bodrum Yalıkavak Villaları

Nicchia Bodrum Yalıkavak Villaları 330 metrekare ile 480 metrekare büyüklükte tasarlanıyor. Neo Yapı tarafından hayata geçirilen Nicchia Bodrum Yalıkavak Villaları 47 bin metrekare arsa alanı üzerinde konumlandırılıyor. Nicchia Bodrum Yalıkavak Villaları5+1, 6+1, 7+1 daire tiplerinden meydana geliyor. Nicchia Bodrum Yalıkavak Villaları’nın Eylül 2015’te inşası başlaması ve Mayıs 2018’de bitmesi planlanıyor.

11 adet müstakil villadan meydana gelen Nicchia Bodrum Yalıkavak Villaları’nın kendine özel organik tarım bahçesi bulunuyor. Akıllı ev teknolojisi kullanılarak inşa edilen Nicchia Bodrum Yalıkavak Villaları konumuyla da dikkat çekiyor. Nicchia Bodrum Yalıkavak Villaları 7 adedi tek ev, 4 adedi ikili müstakil ev konsepti ile tasarlanıyor. Nicchia Bodrum Yalıkavak Villaları 1 milyon 250 bin Euro’dan başlayan fiyatlarla satışları gerçekleştiriliyor.

Nicchia Bodrum Yalıkavak Villalalarında 2 bin 500 metrekare ile 7 bin 250 metrekarelik bahçesi, kendine ait yüzme havuzu, müştemilatı ve güneşlenme alanları bulunuyor. Nicchia Bodrum Yalıkavak Villaları ödemelerinde de kişiye özel seçenekler sunuluyor.

Neo Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Aydın neler dedi?
Neo Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Aydın, Nicchia Bodrum Yalıkavak Villaları ile iglili olarak şu açıklamalarda bulundu:

Nicchia projesi, doğada açılan nişlere yerleştirilmiş 11 adet müstakil villadan oluşuyor. Bodrum’da yer alan konut projelerinden çok farklı bir noktada olmamızın sebebi sadece butik bir proje olmamız değil projemizde yeşil enerjiden güç alan ekolojik hayat tarzını akıllı ev teknolojileriyle bir arada sunmamızdır

Nicchia Bodrum Yalıkavak merkezi konumuyla dikkat çekiyor. Nicchia Bodrum Yalıkavak Villaları Yalıkavak Marina'ya 1.750 metre, Bodrum Havaalanı’na 50 kilometre, Bodrum ilçe merkezine 20 kilometre mesafede yer alıyor.

Nicchia Bodrum Yalıkavak Villaları telefon numarası
0212 685 08 07 

Firma Bilgisi: Neo Yapı
Proje Bilgisi: Nicchia Bodrum