Nida Life nerede?

İstanbul Avrupa Yakasında Özmilenyum İnşaat tarafından hayata geçirilen Nida Life Beylikdüzü Esenyurt bölgesinde inşa ediliyor

Nida Life nerede?

Nida Life nerede? sorusuna cevap vermeden önce proje detaylarını ele alalım. Özmilenyum İnşaat tarafından Esenyurt'ta hayata geçirilen Nida Life 6 katlı 10 blok olarak inşa ediliyor. Nida Life projesinde 777 adet daire bulunuyor. Nida Life satılık daire sahiplerine açık otopark, açık ve kapalı yüzme havuzu gibi geniş bir sosyal olanak sunuyor.

1+1 ve 2+1 daire tiplerinden oluşan Nida Life ödeme planı kapsamında tamamı peşin ya da yüzde 50 peşin yüzde 50 12 ay vadeli imkanlar yer alıyor. Nida Life son etapta kalan 220 adet daire ise özel fiyatlarla satışa sunuluyor. Nida Life daire fiyatları 226 bin TL ile 385 bin TL arasında değişiyor. 

Nida Life satılık daire büyüklükleri 87 metrekare ile 148 metrekare arasında değişiyor. 5 ay içinde teslim edilmesi planlanan Nida Life bulunduğu lokasyon ile oldukça ilgi çekiyor.

Nida Life nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında Özmilenyum İnşaat tarafından hayata geçirilen Nida Life Beylikdüzü Esenyurt bölgesinde inşa ediliyor. Esenyurt'ta D100 ve TEM bağlantı yollarının kesiştiği bir noktada yer alan Nida Life, üçüncü havalimanı ve üçüncü köprü bağlantı yollarına da yakın bir noktada yer alıyor. 

Firma Bilgisi: Özmilenyum Inşaat
Proje Bilgisi: Nida Life