Nida Life'in yüzde 75'i satıldı

Beylikdüzü-Esenyurt bölgesinde hayata geçirilen Nida Life projesi büyük bir ilgi görüyor. Özmilenyum İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Sabri Bayram, dairelerin yüzde 75'nin yerli ve yabancı yatırımcıya satıldığını açıkladı.

Nida Life'in yüzde 75'i satıldı

Özmilenyum İnşaat, Beylikdüzü-Esenyurt bölgesinde inşa ettiği Nida Life projesinde yüzde 75'lik satış oranına ulaştı. Projeyi 5 ay sonra teslim etmeye hazırlanan Özmilenyum İnşaat, projenin yüzde 80'ini tamamladı. 

Nida Life projesinde rekora doğru
Nida Life projesi, 87 ila 148 metrekare arasında değişen 777 adet daireden meydana geliyor. 1+1 ve 2+1'lerden oluşan projede şimdiden yüzde 75'lik satış oranına ulaşıldığına kaydeden Özmilenyum İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Sabri Bayram, son etaptaki 220 dairenin de özel fiyatlarla satışa sunulduğunu söyledi. Bayram, projeden daire satın alan yatırımcı portföyünde yabancıların da yer aldığını vurgulayarak:

"Bütün satışları teslime kalmadan bitirmeyi hedefliyoruz. Projenin en güçlü yanı hemen tapu teslimi yapabiliyor oluşumuz. Ödeme seçenekleri arasında tamamı peşin ya da yüzde 50 peşin yüzde 50 12 ay vadeli alternatiflerimiz de var.” dedi. 

Nida Life 226 bin TL'den başlayan fiyatlarla
Nida Life projesinde daireler 1+1 lerde 226 bin lira ile 273 bin lira arasında değişen fiyatlarla satışa sunuluyor. 2+1 dairelerdeki fiyatları ise yine 226 bin TL'den başlıyor ve 385 bin TL'ye kadar çıkabiliyor. 

Nida Life nerede?
Esenyurt'ta D100 ve TEM bağlantı yollarının kesiştiği bir noktada hayata geçirilen Nida Life, üçüncü havalimanı ve üçüncü köprü bağlantı yollarına da yakın bir noktada yer alıyor. 16 katlı 10 bloktan oluşan proje tamamlandığında 2 bin kişiye ev sahipliği yapacak. Projede açık otopark, açık ve kapalı yüzme havuzu gibi geniş bir sosyal olanak ağı bulunuyor. 

Firma Bilgisi: Özmilenyum Inşaat
Proje Bilgisi: Nida Life