Nida Park Başakşehir daire fiyatları!

Nida Park Başakşehir daire fiyatları minimum 522 bin TL'den başlıyor

Nida Park Başakşehir daire fiyatları!

2017 yılı içerisinde teslimlerine başlanacak olan Nida Park Başakşehir, bir Tahincioğlu Gayrimenkul projesi olarak İstanbul Avrupa Yakası'nda hayat buluyor. Az katlı 4 konut bloğu ile bir rezidans kulesinden oluşan proje, Özgüven Mimarlık imzası taşıyor. 

24 bin metrekarelik arazi alanı üzerinde yükselen Nida Park Başakşehir'de toplam 348 adet daire ile 48 adet ticari birime yer veriliyor. Projede dairelerin alanı 58 metrekare ila 209 metrekare arasında farklılık gösteriyor. 

2+1'den 4+1'e kadar farklı daire seçenekleri sunulan Nida Park Başakşehir daire fiyatları 522 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Projeden daire satın alabilmek için tamamı peşin ya da banka kredili ödeme yapılabiliyor. 

Nida Park Başakşehir'in geniş sosyal alanları içerisinde; bay-bayan kapalı yüzme havuzları, fitness salonları, saunalar, hamamlar ve buhar odaları, masaj odaları, kafeterya ve lounge, çocuk kulübü, bilardo salonu ve genç oyun odası bulunuyor. 

Ayrıca açık alanda çocuk oyun alanları, bir çok kullanımlı spor sahası (basketbol, voleybol, tenis oynanabilecek), yürüyüş yolları, seyir terasları, pergolalı oturma dinlenme alanları, çim etkinlik alanı, bitki sergi alanları,  süs havuzları ve yapay tepeler, misafir otopark alanı, çok amaçlı salon, ağırlama odası, mescit ve abdesthaneler de mevcut. 

Firma Bilgisi: Tahincioğlu Gayrimenkul
Proje Bilgisi: Nidapark Başakşehir