Nidakule Ataşehir 14 Nisan’a kadar ön satışta

Tahincioğlu’nun İstanbul Finans Merkezi Ataşehir’de hayata geçirdiği A+ ofis projesi Nidakule Ataşehir ön satışa çıktı. TOKİ ve Emlak Konut GYO iş birliği ile hayata geçirilen Nidakule Ataşehir 14 Nisan’a kadar ön satışta olacak

Nidakule Ataşehir 14 Nisan’a kadar ön satışta

15 Mart 2014 / Posta Gazetesi

Özellikle ofis projeleri geliştirme alanında yaptığı yatırımlar ile dikkat çeken Tahincioğlu, Finans Merkezi’nde konumlandırdığı A Plus ofis projesi Nidakule Ataşehir’i ön satışa çıkardı. Nidakule Ataşehir, TOKİ ve Emlak Konut GYO ile hasılat paylaşımı modeliyle hayata geçiriliyor.

Finans merkezi Ataşehir’de inşa edilen proje, 30 katlı bir kule ve 4 katlı yatay ofislerden oluşuyor. Toplamda 148 bin 587 metrekare inşaat alanına sahip proje; ofis çalışanlarının temel ihtiyaçları ve güvenliği dikkate alınarak geliştirilen akıllı bina teknolojisi ve sosyal yaşam alanları ile dikkat çekiyor. Ofis projelerinde çevreye duyarlı ve insan odaklı detaylara öncelik veren Tahincioğlu, Nidakule Ataşehir projesinde de ofis çalışanlarına sosyal alanlarda maksimum verimlilik sunmayı hedefliyor. Teknolojik ve uluslararası standartlara uygun ofislerin yanı sıra yoğun peyzaj çalışmalarının gerçekleştirileceği proje çevre dostu yapılara verilen Leed Sertifikası kriterlerine uygun olarak hayata geçirilecek.

Proje Bilgisi: Nidakule Ataşehir