Nidakule Ataşehir basın toplantısı 15 Nisan'da!

Tahincioğlu Gayrimenkul Nidakule Ataşehir projesini 15 Nisan 2014’te düzenleyeceği basın toplantısıyla tanıtacak

Nidakule Ataşehir basın toplantısı 15 Nisan'da!

25 Mart 2014 / Emakwebtv
Tahincioğlu Gayrimenkul tarafından TOKİ ve Emlak Konut GYO ile hasılat paylaşımı modeliyle hayata geçirilen Nidakule Ataşehir projesi, 15 Nisan 2014 salı günü saat 10.00’da gerçekleştirilecek toplantıyla görücye çıkacak. Ön satışların başladığı Nidakule Ataşehir'in tanıtım toplantısına Tahincioğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu’nun da katılacak.

190 adet ofisten meydana gelen Nidakule Ataşehir projesi 30 katlı tek kule olarak tasarlanıyor. 148 bin 587 metrekare inşaat alanı üzerinde yükselen Nidakule Ataşehir’de satılabilir alan ise 72 bin 392 metrekare. Tahincioğlu Nidakule Ataşehir projesinde ofis büyüklükleri 134 metrekare ila 735 metrekare arasında değişiyor. A Plus ofis projesi olarak inşa edilen Nidakule Ataşehir'de teslim tarihi olarak 2016 yılı veriliyor. Nidakule Ataşehir hem yatay hem de dikey mimari kullanılarak farklı bir şekilde tasarlanıyor.

Ofis fiyatları 990 bin TL'den başlıyor 
Ön satışları devam eden Nidakule Ataşehir projesinde iki farklı tipte ofis yer almakta olup bunlar; asma kat dubleks ofis ve normal kat ofislerdir. Buna göre Nidakule Ataşehir fiyatları asma kat ofisler için 2 milyon 29 bin lira + KDV ile 3 milyon 207 bin lira + KDV arasında değişiyor. Nidakule Ataşehir fiyat listesi güncellemelerine göre de normal ofisler 990 bin lira + KDV ile 4 milyon 284 bin lira + KDV arasında değişiyor.

Nidakule Ataşehir ödeme planı kapsamında Vakıfbank, Akbank ve Odeabank anlaşmalı bir şekilde kolaylık sağlıyor. Ayrıca konut sahibi olmak isteyenlere yüzde sıfır faiz imkanı ile taksitlendirme sağlanıyor.

Nidakule Ataşehir satılık ofis sahiplerine şu imkanları sunuyor:
-Anlık ya da planlı toplantılara uzmanlıkla hizmet eden toplantı salonları,
-Verimli çalışmaların mekânsal karşılığı: 230 kişilik konferans salonu,
-Kokteyllere imkân veren, odaklanmayı sağlayan şık ve etkileyici fuayeler,
-İyi bir karşılamanın ne kadar önemli olduğunu gösteren otel konforunda lobi alanı,
-Sürekli ve kaliteli iletişim kurmaya odaklı, zamanının ötesinde bir teknik altyapı,
-Concierge hizmetleri.

Nidakule Ataşehir ödeme planı kapsamında Vakıfbank, Akbank ve Odeabank anlaşmalı bir şekilde kolaylık sağlıyor. Ayrıca konut sahibi olmak isteyenlere yüzde sıfır faiz imkanı ile taksitlendirme sağlanıyor.

Nidakule Ataşehir proje künyesi
İşveren: Emlak Konut GYO
Yüklenici: Tahincioğlu Grubu
Bina Yönetimi: Meta Gayrimenkul
Mimari Proje: Swanke Hayden
Yer: Ataşehir, İstanbul
Kullanım: Ofis + Ticaret (karma kullanım)
Durum: İnşaat
İnşaat Alanı: 148.587,00 metrekare
Satılabilir Alan: 72.392,79 metrekare
Tamamlanma Tarihi: 2016, 2. çeyrek

Nidakule Ataşehir nerede?
İstanbul Anadolu yakası Ataşehir’de yer alan Nidakule Ataşehir adres bilgileri şöyle: Barbaros Mahallesi Begonya Sokak No:3 Ataşehir/İstanbul

Nidakule Ataşehir iletişim bilgileri
Tel: 444 4 846
Web: www.tahincioglu.com

Proje Bilgisi: Nidakule Ataşehir