Nidakule Ataşehir’de satışların yüzde 80’i tamamlandı

İstanbul Finans Merkezi’ne yakın konumuyla dikkat çeken Nidakule Ataşehir’in yüzde 80’i satıldı. Projenin sigorta ve finans başta olmak üzere her sektörden ilgi gördüğünü belirten Tahincioğlu Gayrimenkul Genel Müdürü Alpaslan Çalım, fiyatların 9 bin liraya kadar çıktığını söylüyor

Haber: Elif Akın - Kamera: Ali Budak
Tahincioğlu’nun A Plus ofis projesi Nidakule Ataşehir’de satışlar devam ediyor. 190 ofis, 21 ticari alandan oluşan projenin ilk etabında satışların yüzde 80’ini tamamladıklarını söyleyen Tahincioğlu Gayrimenkul Genel Müdürü Alpaslan Çalım, projenin merkezi konumunun alıcıları cezbettiğini belirtiyor.
Çalım, sosyal donatı alanlarıyla dikkat çeken projede metrekare fiyatlarının 7 bin ila 9 bin lira arasında değiştiğini ifade ediyor.
2015’te Beykoz, Yenisahra ve Zeytinburnu’nda kentsel dönüşüm projeleri yapmayı planladıklarını vurgulayan Alpaslan Çalım, Ataşehir ve Avrupa yakasında da yeni konut projeleri hayata geçireceklerini belirtiyor. Çalım, Nidapark Seyrantepe projesinde de 400’e yakın ön talep topladıklarını söylüyor.

Proje Bilgisi: Nidakule Ataşehir