Nidakule Ataşehir projesi

Nidakule Ataşehir projesi Tahincioğlu Gayrimenkul tarafından hayata geçiriliyor

Nidakule Ataşehir projesi

Nidakule Ataşehir projesi Tahincioğlu Gayrimenkul tarafından hayata geçiriliyor. 148 bin 587 metrekare alan üzerinde yer alan Nidakule Ataşehir projesi 30 katlı bir kuleden oluşuyor. 4 katlı yatay ofislerin yer aldığı Nidakule Ataşehir'de 190 adet ofis, 21 adet ticari birim ve 1 adet konferans alanı bulunuyor. Nidakule Ataşehir satılık ofis büyüklükleri ise 135 metrekare ile 735 metrekare arasında değişiyor.

Nidakule Ataşehir ofisleri asma kat dubleks ve normal ofis şeklinde tasarlanıyor. Nidakule Ataşehir tamamlandığında kullanıcılarına; 135 m2'den başlayan modüler yapıdaki ofisler ile yaklaşık 1150 m2'ye kadar büyüyebilen kat seçenekleri sunuyor. Nidakule Ataşehir projesini Swanke Hayden Connell Architects mimarlık ofisi tarafından gerçekleştiriliyor.

Nidakule Ataşehir Kuzey projesinde de BMS (Building Management System) akıllı bina sistemi kullanıyor. Klasik bir çalışma ortamından çok daha fazlasını sunan Nidakule Ataşehir Kuzey, ofislerindeki brüt 4.20 metrelik tavan yüksekliği ve her katta açılabilir camlar, ortak alanlar için 4 borulu fan coiller kullanılarak sağlanan ısıtma ve soğutma tesisatı, kesintisiz elektrik enerjisi sağlayacak güçte jeneratörler, 50 metreküp/saat temiz hava sağlayan havalandırma sistemi gibi özellikleri ile kullanıcılarına nefes alan bir yaşam alanı sunuyor.

Nidakule Ataşehir nerede?
İstanbul Anadolu Yakasında Tahincioğlu Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Nidakule Ataşehir'de yer alıyor.

Nidakule Ataşehir iletişim bilgileri
Nidakule Ataşehir adres bilgileri: Barbaros Mahallesi Begonya Sokak No: 3 Ataşehir/İSTANBUL
Telefon: 444 4 846

 

Proje Bilgisi: Nidakule Ataşehir