Nidakule Göztepe’de satışlar bitti

Tahincioğlu Gayrimenkul’ün Nidakule Göztepe projesinde satışlar tamamlandı, kiralamalara başlandı

Nidakule Göztepe’de satışlar bitti

6 Ocak 2013 / emlakwebtv
Ofis projeleri geliştirme alanında yaptığı yatırımlar ile dikkat çeken Tahincioğlu Gayrimenkul, İstanbul Göztepe’de hayata geçirdiği A plus ofis projesi Nidakule Göztepe’de dünyanın önde gelen uluslararası firmalarıyla kiralamalarına başladı. 1,500 noktada, 600 şehirde yer alan uluslararası gayrimenkul kiralama şirketi Regus, Japonya’nın otomotiv devi Mazda ve uluslararası yenilenebilir ve geri dönüştürülebilir kağıt üreticisi UPM örneklerden bir kaçını oluşturuyor.  Dekorasyon işlemlerinin tamamlanması ile birlikte Nisan ayında binanın açılışı ile yeni iş hayatının başlaması planlanıyor.Toplam 30 bin metrekarelik kiralanabilir alana sahip Nidakule Göztepe projesinde 450 metrekare ve 900 metrekare arasında değişen kiralanabilir ofis alternatifleri yer alıyor.

‘‘Yeşil Binalar’’ kategorisinde Nidakule Göztepe’ye ödül
Nidakule Göztepe, Capital, Ekonomist, Hürriyet Emlak ve Maison Française tarafından Silverline sponsorluğunda düzenlenen ‘Türkiye’nin En Başarılı Emlak Yatırımları 2012 Araştırması’’ yarışmasında ‘Yeşil Binalar’ kategorisinde sektörün öncü liderlerinden ödül almaya layık görüldü.

Nidakule Göztepe toplam 30 bin metrekare kiralık alandan ve 31 kattan oluşuyor.  A plus ofis kriterlerine uygun olarak geliştirilen Nidakule Göztepe projesinin en temel özelliği, yüksek verimliliğe sahip, gün ışığı alan, kullanım kaybı yaratmayan, kolay ve düşük maliyetle işletilebilen, sürdürülebilir ofis alanlarına sahip olması. Birçok ilkin uygulandığı projede, huzurlu ve verimli bir çalışma ortamının sağlanması için inşaat çalışmaları, ortak alan ve peyzaj tasarımları Feng Shui felsefesine uygun olarak yürütülüyor. Yeşile verdiği önemi aldığı Leed sertifikasıyla belgeleyen sahip Nidakule Göztepe, hem Boğaziçi ve FSM köprülerine hemde yeni metro hattına yakınlığı ile ulaşım kolaylığıyla da ofis arayanların dikkatini çekiyor. Proje hakkında detaylı bilgi almak için adres: www.nidakulegoztepe.com