Nidakule’ye yüzde 90 yabancı yatırımcı

Tahincioğlu Gayrimenkul, ofis projesi Nidakule Göztepe’nin yüzde 90’ını yabancı yatırımcıya satmak için görüşmelerini sürdürüyor

Nidakule’ye yüzde 90 yabancı yatırımcı

25 Temmuz 2012 / emlakwebtv

Tahincioğlu Gayrimenkul tarafından geliştirilip Nida İnşaat tarafından  120 milyon dolar yatırım değeriyle inşa edilen Nidakule Göztepe Projesi'nde metrekare kira fiyatları 25-30 dolar arasında değişiyor. Projenin her katında,  450 metrekare ve 900 metrekare kiralık alan alternatifleri bulunuyor.
2010 sonunda inşasına başlanan ve Ekim 2012’de teslim edilecek olan proje, Japonya’dan, Ortadoğu ülkelerine Amerika’ya kadar çok farklı bölgelerden yatırımcıların ilgisini çekiyor. Projenin yüzde 90’ının ise yabancılara satılması için görüşmeler devam ediyor.
35 kattan oluşan Nidakule Göztepe’de, cafe, restoran, kafeterya, kuaför, lostra salonu, spor salonu, toplantı odaları, sauna, masaj salonu, kuru temizleme, fuaye alanı, bisiklet parkı gibi çeşitli sosyal kullanım alanları da yer alıyor.
30 bin metrekarelik kiralanabilir alana sahip projede; perakende ve sosyal kullanım alanları sayesinde ofis kullanıcıları çalışma saatleri içinde bina dışına çıkmadan günlük ihtiyaçlarını karşılayabilecek.
Ofise bisikleti ile gelmeyi tercih eden bir çalışan, otopark katında kendisine tahsis edilen alana bisikletini park ederek özel olarak tasarlanan soyunma odalarında duşunu alabilecek.
İç tasarımı ve peyzaj tasarımı Feng shui felsefesine uygun olarak geliştirilen proje, E-5 otoyolu üzerinde yer alıyor.