Nidapark Başakşehir nerede yapılacak?

Nidapark Başakşehir nerede yapılacak? sorusunun yanıtı için haberimizi inceleyebilirsiniz

Nidapark Başakşehir nerede yapılacak?

Nidapark Başakşehir projesi Tahincioğlu Gayrimenkul tarafından hayata geçirilecek.Projenin Emlak KonutGYO'nun Kayabaşı 5. etap arsası üzerinde inşa edilmesi planlanıyor. Hakkında henüz detaylı bilgilerin verilmediği projenin ön satışlarının yakın zamanda başlaması bekleniyor. 

Tahincioğlu Gayrimenkul Nidapark Başakşehir ile ilgili daha önce yaptığı açıklamasında projeyi konut ve cadde mağazaları konseptinde planladıklarını, İstanbul’un yükselen ve gelişen bölgesi olanBaşakşehir’e yakışır bir şekilde hayata geçireceklerini ve talep beklentilerinin yüksek olduğunu ifade etti.Tahincioğlu olarak İstanbul’un yıldızı haline gelen Başakşehir’de geliştirmekte oldukları ilk proje olan "Nidapark Başakşehir" e gelen yüksekön talebin de  bu beklentide önemli rol oynadığını vurgulamıştı. 

Peki Nidapark Başakşehir nerede yapılacak? Proje Emlak Konut GYO'nun Kayabaşı 5. etap arsası üzerinde inşa edilecek. Nidapark, Tahincioğlu konut projesi markası olarak Nidapark Seyrantepe, Nidapark Demirciköy, Nidapark Beşiktaş ve Nidapark Çengelköy projelerinden sonra yapılacak olan Nisapark Başakşehir projesi ile ilgili detaylı bilgilere ilerleyen günlerde emlakwebtv.com adresinden ulaşabilirsiniz. 

Proje Bilgisi: Nidapark