Nidapark Başakşehir ödeme planı

Nidapark Başakşehir ödeme planı kapsamında Halk Bankası, İş Bankası, Vakıf Bank, Türkiye Finans Bankası ve Fibabank'dan 120 aya kadar kredi seçeneği sunuluyor

Nidapark Başakşehir ödeme planı

Nidapark Başakşehir ödeme planını açıklamadan önce proje özelliklerine bakalım. Nidapark Başakşehir Tahincioğlu Gayrimenkul tarafından hayata geçiriliyor. 2017 Ekim ayında teslim edilmesi planlanan Nidapark Başakşehir 5 blok şeklinde tasarlanıyor. Toplam 374 adet dairenin yer aldığı Nidapark Başakşehir’de 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tipleri bulunuyor. Nidapark Başakşehir satılık daire büyüklükleri ise 88 metrekare ile 314 metrekare arasında değişiyor.

48 adet cadde mağazanın yer aldığı Nidapark Başakşehir satışları başlamış olup, fiyatlar 459 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Nidapark’ta market, kafe ve restoranların yanı sıra 2 kattan oluşan sosyal tesis, yüzme havuzları, fitness salonları, saunalar, hamamlar ve buhar odaları, masaj odaları, kafeterya ve lounge, çocuk kulübü, bilardo salonu ve genç oyun odası, açık alanda çocuk oyun alanları, basketbol, voleybol ve tenis oynanabilecek spor sahası, yürüyüş yolları, seyir terasları, pergolalı oturma dinlenme alanları, çim etkinlik alanı, bitki sergi alanları, süs havuzları ve yapay tepeler, misafir otopark alanı, çok amaçlı salon, ağırlama odası, gibi geniş alanlar yer alıyor.

Tahincioğlu Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu neler söyledi?
Tahincioğlu Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu, Nidapark Başakşehir projesi ile ilgili olarak “Başakşehir,  ideal şehir hayatının nasıl olması gerektiğinin bir örneğini oluşturacak. Tahincioğlu olarak biz, bu lokasyonun ve özelliklerinin değerini anlayan, standartlarını daha da yükselten, mimarisiyle, konumuyla, kalitesiyle Nidapark Başakşehir projemizle müşterilerimize her zaman olduğu gibi ayrıcalıklı bir hizmet sunacağız" dedi. 

Nidapark Başakşehir ödeme planı
Nidapark Başakşehir ödeme planı kapsamında Halk Bankası, İş Bankası, Vakıf Bank, Türkiye Finans Bankası ve Fibabank'dan 120 aya kadar kredi seçeneği sunuluyor. 

Nidapark Başakşehir adres bilgileri: Ziya Gökalp Mahallesi Olimpiyat Stadı Yolu No: 6 Başakşehir, İstanbul

Nidapark Başakşehir iletişim bilgileri
444 4 846

 


 

Firma Bilgisi: Tahincioğlu Gayrimenkul
Proje Bilgisi: Nidapark Başakşehir