Nidapark Başakşehir projesi 29 Eylül'de görücüye çıkıyor!

İstanbul Avrupa Yakasında yer alan ve Tahincioğlu Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Nidapark Başakşehir lansmanının 29 Eylül'de yapılması planlanıyor

Nidapark Başakşehir projesi 29 Eylül'de görücüye çıkıyor!

Nidapark Başakşehir Tahincioğlu Gayrimenkul tarafından inşa ediliyor. Büyüklükleri 142 metrekare ile 314 metrekare arasında değişen dairelerden meydana gelen Nidapark Başakşehir 2+1, 3+1, 4+1 daire tiplerinden oluşuyor.

1 tek blok ve 4 mono blok olmak üzere 5 bloktan oluşan Nidapark Başakşehir toplaqm 374 adet daireden meydana geliyor. Nidapark Başakşehir teslimlerinin 2017 yılında yapılması planlanıyor. LEED kriterlerine uygun olarak inşa edilen Nidapark Başakşehir 20 bin metrekare arsa üzerine kuruluyor. 

Nidapark Başakşehir’de ne oldu?
Tahincioğlu Gayrimenkul, Nidapark Başakşehir'in arsasını Emlak Konut GYO'dan 1 milyar 72 milyon 600 bin TL'lik teklif ile satın almıştı. Firma, Emlak Konut'a ise 407 milyon 588 bin lira ödeyecek.

Nidapark Başakşehir özellikleri
Nidapark Bahakşehir Evleri'nde yüzme havuzları, çok amaçlı salon, çocuk oyun alanları, otopark, hamam, spor alanları, sauna, fitness gibi sosyal donatı alanları sunuluyor.

Nidapark Başakşehir fiyat listesi
2+1 daireler 496 bin TL'den,
3+1 daireler 661 bin TL'den,
4+1 daireler 858 bin TL'den.

Nidapark Başakşehir son durum
Tahincioğlu Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu ve Tahincioğlu Genel Müdürü Alpaslan Çalım'ın katılımıyla gerçekleşecek basın toplantısı 29 Eylül saat 09.00'da Soho Otel Taksim'de gerçekleştirilecek.

Nidapark Başakşehir nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında yer alan ve Tahincioğlu Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Nidapark Başakşehir merkezi bir lokasyonda konumlandırılıyor. Nidapark Başakşehir Emkal Konut GYO'nun 5. etap arsası üzerinde inşa ediliyor.

Nidapark Başakşehir adres bilgileri: Ziya Gökalp Mahallesi Olimpiyat Stadı Yolu No: 6 Başakşehir, İstanbul

Nidapark Başakşehir iletişim bilgileri
444 4 846

 

Firma Bilgisi: Tahincioğlu Gayrimenkul
Proje Bilgisi: Nidapark Başakşehir