Nidapark Başakşehir'de satışlar başladı

Tahincioğlu tarafından Başakşehir'de hayata geçirilen Nidapark Başakşehir'de satışlar başladı

Nidapark Başakşehir'de satışlar başladı

Tahincioğlu imzası ile Başakşehir'de hayata geçirilen Nidapark Başakşehir projesinde satışlar başladı. Daire fiyatlarının 459 bin TL'den başladığı projede teslimler Ekim 2017'de yapılacak. 

İstanbul'un beklenen projesi: Nidapark Başakşehir
Projenin tanıtım toplantısında bir konuşma yapan Tahincioğlu Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu, mega şehirde yıllardır beklenen gayrimenkul firsatının Başakşehir'de ortaya çıktığını belirterek, Tahincioğlu gibi ayrıcalıklı projelere imza atan bir şirket için bu lokasyonun büyük önem taşıdığını söyledi. Tahincioğlu, Başakşehir'in Avrupa yakasının en fazla yatırım yapılan bölgesi olduğuna da dikkat çekerek:

Nidapark Başakşehir'de satışlar başladı

"Başakşehir,  ideal şehir hayatının nasıl olması gerektiğinin bir örneğini oluşturacak. Tahincioğlu olarak biz, bu lokasyonun ve özelliklerinin değerini anlayan, standartlarını daha da yükselten, mimarisiyle, konumuyla, kalitesiyle Nidapark Başakşehir projemizle müşterilerimize her zaman olduğu gibi ayrıcalıklı bir hizmet sunacağız" dedi. 

İç tasarımı ile dikkat çeken proje: Nidapark Başakşehir
5 blok üzerinde 374 daireden oluacak Nidapark Başakşehir'de 2+1, 3+1 ve 4+1 daireler bulunuyor. Yüksek tavan ve yere kadar pencere ve balkon ile dizayn edilen projede, metrekare genişlikleri ise 88-314 metrekare arasında değişiyor.  Projeye yatırım yapmak isteyenler için ise Halk Bankası , İş Bankası, Vakıf Bank, Türkiye Finans Bankası ve Fibabank'dan 120 aya kadar kredi seçeneği sunuluyor. 

Nidapark Başakşehir'de satışlar başladı

Projede ayrıca cafe ve restoranlar, 48 cadde mağazası, 2 bin 600 metrekarelik alana sahip geniş sosyal tesis alanları ve spor aktiviteleri için geliştirilmiş alanlar bulunuyor. LEED kriterlerine uygun biçimde projelendirilen Nidapark başakşehir, LEED adaylığıyla da çevre duyarlılığı gösteriyor. 

Firma Bilgisi: Tahincioğlu Gayrimenkul
Proje Bilgisi: Nidapark Başakşehir