Nidapark Beşiktaş'a ödül

Gönye Proje Tasarım’ın İç Mimarisini Gerçekleştirdiği Nidapark Beşiktaş, Sign of the City Awards'ta 'En İyi Rezidans' ödülü kazandı

Nidapark Beşiktaş'a ödül

Markalı konut ve ofis projelerinin iç mimari tasarımını gerçekleştiren Gönye Proje Tasarım, Nidapark Beşiktaş projesiyle önemli bir ödüle sahip oldu. Tahincioğlu tarafından yaptırılan Nidapark Beşiktaş projesi, Sign of the City Awards ödüllerinde Devam Eden En İyi Rezidans ödülüne layık görüldü.

Evcen: 'Kalite ve estetik ön planda'
Projede yürütülen çalışma ile ilgili bilgi veren Gönye Kurucu Ortaklarından Mimar Yelin Evcen, Nidapark Beşiktaş'ın mimarisi, iç mimarisi ve peyzajı ile butik bir rezidans olarak tasarlandığına dikkat çekerek: 'Farklı tip ve boyutlardan oluşan rezidans dairelerinde, malzeme olarak mermer ve doğal ahşap tercih edildi, aydınlatma kontrollerinin otomasyon ile yapılması planlandı. Mutfak, banyo, vestiyer ve kapılar projeye özel tasarlanırken, malzeme seçimlerinde doğallık ve sürdürülebilirlik ön planda tutuldu. Projenin lobi, fitness, havuz ve sosyal alanlarının tasarımında da, dairelerde olduğu gibi işlevsellik, kalite ve estetik ön planda tutuldu. Gönye Proje Tasarım olarak keyifle çalıştığımız bir proje olan Nidapark Beşiktaş’ın aldığı ödül, hepimizi gururlandırdı.' dedi.

Nidapark Beşiktaş

İnşaat çalışmaları halen sürüyor
7 bin 250 metrekare inşaat alanına sahip Nidapark Beşiktaş projesinde inşaat halen devam ediyor. 2015’in ikinci çeyreğinde tamamlanması planlanan proje, Yıldız Parkı’na 450 metre, Beşiktaş’ın merkezineyse sadece 600 metre mesafede bulunmasıyla diğer birçok rezidans projesinden ayrılıyor.

 

Proje Bilgisi: Nidapark Beşiktaş