Nidapark Beşiktaş'tan anahtar teslimleri yapıldı

Tahincioğlu tarafından hayata geçirilen Nidapark Beşiktaş, yeni sakinleri ile buluştu. Emlak ve gayrimenkul sektörünün önde gelen ödüllerine sahip projede anahtar teslimleri yapıldı

Nidapark Beşiktaş'tan anahtar teslimleri yapıldı

Tahincioğlu'nun rezidans projesi Nidapark Beşiktaş'ta anahtar teslimleri yapıldı. Sign of the City Awards’da “Devam Eden Projeler Kategorisi’nde En İyi Rezidans” ödülünü alan proje 7 bin 250 metrekarelik bir alan üzerinde hayata geçirildi. 

Nidapark Projesinde daire tipleri
Bahçe girişi de dahil 5 kat olarak projelendirilen projede 36 metrekare ile 79 metrekare arasında değişen stüdyo daire seçeneklerinin yanı sıra, 64-78 metrekare arasında değişen 1+1 ve 108-145 metrekare aralığında değişen 2+1 daireler bulunuyor. 

Farklı mimarisi ve mahalle konseptiyle dikkat çeken Nidapark Beşiktaş Projesinde, mutfak ve banyo dolaplarından portmantoya; ocak, fırın, davlumbaz, buzdolabı, bulaşık makinasından çamaşır makinasına kadar tüm detaylar ile sahipleri ile buluşuyor. Proje bünyesinde ayrıca, yüzme havuzu, güneşlenme terasları, fitness salonu, barbekü ve lounge gibi sosyal yaşam alanları yer alıyor. Nidapark Beşiktaş projesi, daire sakinlerinin bütün ihtiyaçlarını karşılayabileceği konfor ve huzur dolu bir yaşam alanı olarak öne çıkıyor.

Firma Bilgisi: Tahincioğlu Gayrimenkul
Proje Bilgisi: Nidapark