Nidapark Seyrantepe fiyatları

Tahincioğlu Gayrimenkul tarafından Nidapark Seyrantepe projesinin yapımı devam ediyor.

Nidapark Seyrantepe fiyatları

Tahincioğlu tarafından Seyrantepe'de yapımına başlanan Nidapark Seyrantepe projesi, her yaş için planlanan geniş ve çeşitli sosyal alanlarıyla dikkat çekiyor. Projede yer alan 368 dairenin büyüklükleri 79-349 metrekare arasında değişiyor.
Tahincioğlu Gayrimenkul'un yeni konut projesi Nidapark Seyrantepe'de satışlar başladı. Projede yer alan 368 dairenin büyüklükleri 79-349 metrekare arasında değişiyor. 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 seçenekleri bulunduğu Nidapark Seyrantepe'de daire fiyatları 621 bin TL'den başlıyor.

Nidapark Seyrantepe Projesinin 2800 metrekaresi sosyal tesis olarak planlandı. Projenin sosyal alanları belirlenirken ailenin tüm bireylerini düşünüldü. Açık-kapalı yüzme havuzları, kafeterya, fitnessve çok amaçlı salonun yanı sıra çocuklar için de ayrı yaş gruplarına göre ayrı sosyal alanlar planlandı. 3-6 yaş arası ve 9-12 yaş arası çocuklarımız için farklı tasarımlar yapıldı. Bu alanlarda yüzme havuzları dışında squash ve masa tenisi alanları da bulunuyor. Otopark planlamasını da ailenin tüm bireylerini kapsayacak şekilde yapıldı. 5 katlı otoparkta 1+1 daireler 1, 2+1 ve 3+1 dairelere 2, 4+1 ve 5+1 dairelere ise 3 araçlık yer ayrılıyor.

Nidapark Seyrantepe nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında yer alan Nidapark Seyrantepe projesi Şişli Ayazağa Mahallesi'nde yer alıyor. Nidapark Seyrantepe Celalettin Buluğ İlköğretim Okulu'na 200 metre, Türk Telekom Arena Stadı'na 650 metre mesafede konumlandırılıyor.

Nidapark Seyrantepe iletişim bilgileri
Telefon: 444 4 846
Web Adresi: tahincioglu.com

 

Proje Bilgisi: Nidapark