Niğde Bor Kemerhisar TOKİ kurası 22 Temmuz’da çekilecek

Niğde Bor Kemerhisar TOKİ kurasının 22 Temmuz 2015 tarihinde çekilmesine karar verildi. Kurayla 165 adet konutun sahipleri belirlenecek.

Niğde Bor Kemerhisar TOKİ kurası 22 Temmuz’da çekilecek

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı ile Niğde-Bor-Kemerhisar Belediyesi ortaklığıyla hayata geçirilen Niğde Bor Kemerhisar TOKİ Evleri kapsamında toplam 165 adet konut satışa çıkarılmıştı. Konutların sahiplerini belirleyecek Niğde Bor Kemerhisar TOKİ kurası ise 22 Temmuz 2015 tarihinde çekilecek. Kura çekilişi, TOKİ  Konutları Bahçesi’nde (Tepe Mahallesi İnönü Caddesi Kemerhisar) saat 13.00’de gerçekleştirilecek.

TOKİ Niğde projeleri 2015

Öte yandan TOKİ tarafından Niğde’de inşa edilen 2 projede başvuru süreci devam ediyor. Bu projelerden biri olan TOKİ Niğde Çamardı 2. Etap projesinde 2 adet konutun başvuru dönemi 13 Temmuz’da başlamıştı. 30 Eylül’e kadar devam edecek başvurular, Ziraat Bankası’nın Çamardı Şubesi’ne yapılacak.

Başvuru döneminin 13 Temmuz’da başladığı bir diğer proje olan TOKİ Niğde Çamardı Bademdere’de ise 10 adet konut satılacak. 30 Eylül’e kadar devam edecek başvurular, Ziraat Bankası’nın Çamardı Şubesi’ne yapılacak.

 

Firma Bilgisi: Toki