Ninova Park Kartal iletişim bilgileri

İstanbul’un Anadolu Yakasında Kartal Yayacık’ta yapılan Ninova Park Projesi, Ninova İnşaat tarafından hayata geçirilmektedir

Ninova Park Kartal iletişim bilgileri

İstanbul'un Anadolu Yakasında Kartal Yayacık'ta yapılan Ninova Park Projesi, Ninova İnşaat tarafından hayata geçirilmektedir.

Ninova Park özellikleri
Ninova Park Projesi 2 blok şeklinde ve toplam 13 katlı olarak inşa edilmektedir. Toplamda ise 72 daire bulunan Ninova Park Kartal projesinde 2+1 daireler 90 metrekare, 3+1 daireler 110 metrekare olarak yapıldı. Tüm bu yapılar toplamda 2 bin 870 metrekare arsa alanına yapıldı. Ninova Park Kartal projesinde ayrıca kapalı yüzme havuzu, kapalı otopark, çocuk oyun alanları, spor alanları gibi birçok sosyal alanlar konutlarda yaşayacak olanlara sunuldu. Uzun yıllar keyifle oturulacak bir alan haline getirilen Ninova Park Evlerinde tüm ihtiyaçlar en ince ayrıntısına kadar düşünülmüştür.

Ninova Park fiyatları
Dairelerin özelliklerine ve oda sayılarına göre fiyatlandırılan Ninova Park Kartal evlerinin fiyat listesi şu şekildedir; 2+1 daireler 275 bin ile 320 bin lira arasında, 3+1 dairelerde 325 bin lira ile 390 bin lira arasında değişti. Hayatınıza yeni bir evde devam etmeyi düşünüyorsanız yeşillikler içinde, sosyal alanları oldukça fazla olan ve trafik sorunu olmayan Ninova Park Evleri'ne mutlaka bir bakmalısınız.

Ninova Park nerede?
Ninova Park evleri adres ve iletişim bilgileri
Adres : Yakacık Yeni Mah. Mahmut Kemal İnan Sok. Kartal/İstanbul
Telefon : 0212 418 45 00

Proje Bilgisi: Ninova Park Kartal