Nisan'da teslim edilecek konut projeleri

Birçok konut projesinde teslim heyecanı başladı. Teslimlerinin yapılması için geri sayımın başladığı konut projelerini Emlakwebtv.com takipçileri için mercek altına aldık

Nisan'da teslim edilecek konut projeleri

24 Mart 2014 / Şebnem Ber
Maltepe'den Pendik'e, Esenyurt'tan Ümraniye'ye kadar İstanbul'un çeşitli bölgelerinde hayata geçirilen pek çok markalı konut projesinde teslimlere sayılı günler kaldı. Beklemeden hemen taşınmak isteyenler için o projeleri inceledik. İşte sonuçlar...

Nar Life
Maltepe'de Tepe İnşaat imzası taşıyan Nar Life projesi, Nisan'da teslim edilecek konut projelerinden. Toplam 609 dairenin yer aldığı Nar Life projesinde; stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri yer alıyor. Konut büyüklüklerinin 39.92 metrekareden başlayarak, 158.59 metrekareye kadar yükseldiği projede; açık ve kapalı havuzlar, çocuk havuzu, fitness salonu, market, kafe, sauna ve çocuk oyun alanı bulunuyor.

Safi Espadon Rezidans
Safi Holding'in İstanbul'un gözde ilçelerinden Kartal'da hayat verdiği Safi Espadon projesi, 136 daire ve 11 ticari üniteye evsahipliği yapıyor. Stüdyo, 1+1, 1.5+1 ve 2+1 daire tipleri olan projede fiyatlar ise 275 bin TL'den başlıyor. Safi Espadon Rezidans'ta; yüzme havuzu, spor alanları, dinlenme alanları, çocuk oyun alanları, fitness ve sauna gibi sosyal olanaklara yer veriliyor.

Esila Kent
Turgutreis Group projesi olan Esila Kent, Nisan'da teslim edilecek konut projeleri arasında bulunuyor. 420 daire ve 20 ticari birimden meydana gelen Esila Kent'te 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri yer alıyor. Esila Kent dairelerinin büyüklükleri ise; 1+1'lerde 90 metrekare, 2+1'lerde 120 metrekare ve 3+1'lerde de 150 metrekare olarak tasarlandı. Projenin sosyal olanakları arasında; anaokulu, fitness merkezi, sauna, buhar odası, yüzme havuzu, spor alanları ve çocuk oyun alanları bulunuyor.

Saloon Residence
Gen Yapı'nın Ümraniye'de inşa ettiği Saloon Residence projesi 128 adet daireden meydana geliyor. Teslimlerin Nisan ayında yapılacağı projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerine yer verildi. Saloon Residence daire alanları 80 ile 324 metrekare arasında değişirken, fiyatlar 301 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Projede yüzme havuzu, spor alanları, fitness, sauna ve buhar odası gibi daire seçenekleri bulunuyor.

Paradise City
Çanakkale Kepez'de hayata geçirilen Aydoğan Paradise City ise 3 blokta 72 adet konuttan oluşuyor. Aydoğan İnşaat imzalı projede 3+1, 4+1, 5+1 dubleks ve 6+1 dubleks daire seçenekleri yer alıyor. Fiyatların 325 bin TL'den başlangıç gösterdiği Paradise City projesinde; basketbol ve voleybol sahası, sauna, tenis kortu, çocuk oyun alanları, yürüyüş alanları ve fitness salonu yer alıyor.

Duru Park
Hak Yapı'nın Pendik'te inşa ettiği Duru Park projesi 215 konuttan meydana geliyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 konut tiplerinin yer aldığı projede konutların alanları ise 98 metrekareden başlıyor, 137 metrekareye kadar yükseliyor. Teslimlerin Nisan ayında yapılacağı projede; yüzme havuzu, buhar odası, sauna, fitness center ve kapalı otopark bulunuyor.

Trend Park
Başkan Yapı İnşaat ve Erdoğanlar İnşaat imzalı Trend Park Residence, Esenyurt'un Nisan ayında teslim edilecek projelerinden biri. 140 adet dairenin yer aldığı Trend Park'ta 1+1, 2+1 ve 3+1 konut seçenekleri bulunuyor. Konut büyüklüklerinin 70 ile 155 metrekare arasında değiştiği projede; yüzme havuzu, fitness, sauna, kapalı otopark ve spor alanları yer alıyor.