Nişantaşı Bayrak Konakları Örnek Daire!

AB Grup İnşaat imzasıyla yükselen Nişantaşı Bayrak Konakları örnek daireleri hazırlandı

Nişantaşı Bayrak Konakları Örnek Daire!

AB Grup İnşaat imzasıyla yükselen Nişantaşı Bayrak Konakları örnek daireleri hazırlandı. 

Mart 2016'da teslim edilmesi planlanan Nişantaşı Bayrak Konakları 2 blokta 24 adet daireden meydana geliyor. Valikonağı Caddesi'ne paralel konumda yükselen proje İstanbul'un önemli bölgelerine 5 dakika uzaklıkta yer alıyor. 

Güvenlik, kameralı güvenlik ve merkezi uydu sisteminin bulunduğu Bayrak Konakları Nişantaşı metrekare fiyatları 8 bin dolar ile 9 bin dolar arasında değişiyor. Projede daireler ise banka kredisi için uygun. Bayrak Konakları teslimleri ise 2016 yılında. 

 

Nişantaşı Bayrak Konakları Örnek Daire!

 

2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinden oluşan Nişantaşı Bayrak Konakları 1063 metrekare alan üzerinde inşa ediliyor. Projede daire alanları 110 metrekare ile 230 metrekare arasında değişiyor. Nişantaşı Bayrak Konakları örnek daireleri hazır durumda. 

Bayrak Konakları'nda satılık daire büyüklükleri şöyle; 2+1 daireler 110 metrekare, 3+1 daireler 150 metrekare, 4+1 daireler ise 230 metrekare olarak tasarlanıyor. 

Zemin etüdü yapılmış olan Bayrak Konakları deprem yönetmeliğine uygun olarak inşa ediliyor. Projenin dairelerinde ısı pay ölçer ve merkezi ısıtma gibi özellikler bulunuyor. 

 

Nişantaşı Bayrak Konakları Örnek Daire!

 

Bayrak Konakları adres bilgisi : Ferah Sokağı Nişantaşı - Şişli - İstanbul 

Bayrak Konakları iletişim bilgileri
Telefon numarası : 0212 550 93 95
Web adresi : www.abgrupinsaat.com
E-posta adresi : info@abgrupholding.com

Firma Bilgisi: Ab Grup Inşaat
Proje Bilgisi: Bayrak Konakları