Nişantaşı Bayraklı Konakları

Nişantaşı Bayraklı Konakları AB Grup tarafından hayata geçiriliyor

Nişantaşı Bayraklı Konakları

Nişantaşı Bayraklı Konakları AB Grup tarafından hayata geçiriliyor. 2 blok şeklinde tasarlanan Nişantaşı Bayraklı Konakları 28 adet daireden meydana geliyor. Nişantaşı Bayraklı Konakları satılık daireler 1+1, 2+1, 3+1 şeklinde tasarlanıyor. Bunlara ek olarak 5+1 dubleks dairelerin de bulunduğu Nişantaşı Bayraklı Konakları satılık daire büyüklükleri 100 metrekare ile 200 metrekare arasında değişiyor. Nişantaşı Bayraklı Konakları'nın 2015 yılında tamamlanması planlanıyor.

Özellikleriyle dikkat çeken Nişantaşı Bayraklı Konakları sosyal donatıları arasında her daireye bir otopark alanının yanı sıra yeşil alanlar, oyun parkı, spor salonu, hamam, sauna, 7/24 güvenlik hizmeti yer alıyor.

Bayrak Konakları projesi ile ilgili açıklamalarda bulunan AB Grup İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muhsin Bayrak, "Yüzde yüz yerli ve öz sermayemizle inşaat sektöründe faaliyet gösteriyoruz. AB Grup İnşaat olarak genellikle kendimize ait araziler üzerinde proje geliştiriyoruz. Bu da hayata geçirdiğimiz projelerde avantajlı metrekare birim fiyatları sağlıyor" dedi.

Nişantaşı Bayraklı Konakları iletişim bilgileri
TELEFON: 212 550 93 95 / 96
FAKS: +90 212 550 93 94
EMAIL: info@abgrupinsaat.com