Nivo Ataköy lansman öncesi satışta

Cathay Group güvencesi ile Ataköy'de hayata geçirilen Nivo Ataköy lansman öncesi satışa çıktı

Nivo Ataköy lansman öncesi satışta

Cathay Group güvencesi ile Ataköy'de hayata geçirilen Nivo Ataköy lansman öncesi satışa çıktı. İstanbul'un Pırlanta Bölgesi'nde yükselen projenin 2018 yılında teslim edilmesi planlanıyor. 

Metrobüse olan yakınlığı ile öne çıkıyor

Çobançeşme Otopazarı üzerinde inşa edilen Nivo Ataköy projesi, Atatürk Havalimanı, metro ve metrobüse olan yakınlığı ile dikkat çekiyor. 15 bin metrekare alan üzerinde kurulan proje 1+1 ve 2+1 tipinde, büyüklükleri 51 metrekare ila 161 metrekare arasında değişen 310 adet daireden meydana geliyor. 

Fırsatlar 15 Ekim'e kadar devam ediyor

Nivo Ataköy fiyatları ise 580 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Projede konut sahibi olmak isteyenler farklı ödeme seçenekleri sunuluyor. Nivo Ataköy projesinde yüzde 20 peşinat ile 10 yıl vade ve yüzde 0.7 faiz oranı imkanı sunuluyor. Projede avantajlı fiyatlarla ev sahibi olma fırsatı 15 Ekim'e kadar devam ediyor.  Nivo Ataköy ile ilgili detayları satış ofisi ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. 

Lansman öncesi avantajlı fiyatlar

2 blokta 310 konut ve 70 adet ticari alandan meydana gelen projede bloklar 15 katlı olarak tasarlandı. Nivo Ataköy projesinin sakinlerine sunduğu sosyal olanaklar arasında ise AVM, fitness merkezi, güvenlik, kameralı güvenlik, kapalı otopark ve sauna bulunuyor. Nivo Ataköy projesinde lansman öncesi avantajlardan yararlanmak isteyenler projenin internet sitesi üzerinden ön talep formu doldurabilirler. 

 

Firma Bilgisi: Cathay Group
Proje Bilgisi: Nivo Ataköy