Nivo İstanbul Basın Ekspres'te yükselecek

Cathay Group imzası ile hayata geçirilecek olan Nivo İstanbul Basın Ekspres'te yükselecek

Nivo İstanbul Basın Ekspres'te yükselecek

Cathay Group ve Neba A.Ş. imzası ile hayata geçirilecek olan Nivo İstanbul Basın Ekspres'te yükselecek. Nivo İstanbul projesinde 6 blok ve 1404 adet ünite yer alacak. Toplam inşaat alanı 200 bin metrekareyi bulacak olan projenin 1 bloğu 'serviced apartments', 3 bloğu home-ofis ve 2 bloğu ise konut olacak.

1+1 ve 2+1 konut seçeneklerinin yer aldığı Nivo İstanbul fiyatları 50 metrekare ile 80 metrekare arasında değişen 1+1 daire fiyatları 270 bin TL'den, 80 metrekare ile 147 metrekare arasında değişen 2+1 daire fiyatları 380 bin TL'den, 3+1 daire fiyatları ise 660 bin TL'den başlangıç gösteriyor. 

2018 yılının sonunda tamamlanması planlanan Nivo İstanbul projesi Dome+Partners tarafından tasarlanıyor. Basın Ekspres bölgesinde daha önce iki fabrikanın yer aldığı, 42 bin metrekarelik alanı dönüştürmeye başlayan Nivo İstanbul tamamlandığında Avrupa yakasının simge projelerinden biri olacak. 

 

Nivo İstanbul Basın Ekspres'te yükselecek

 

İstanbul'u çok iyi tanıyoruz

Bugün düzenlenen lansmanda konuşan Cathay Group Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Alper Tuğsuz, “Cathay 25 yıl boyunca pek çok proje geliştirerek bugüne hazırlandı. Gerektiğinde maliyet farkını da kabul ederek; farklı, kimliği olan, yüksek imajlı, çevreye-kente-insana duyarlı gayrimenkul projeleri geliştirmek amacıyla çalışıyoruz İstanbul'u çok iyi tanıyoruz'' dedi. 

Çok değerli bir proje ortaya çıkardık

Cathay Group Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Yılmaz ise;  “Basın Ekspres'te Nivo İstanbul’u geliştirirken Suudi ortaklarımızla güç birliği yaptık. Farklı konularda, hepsi alanında uzman 27 danışmanla çalıştık. Hem yatırımcısı için çok karlı hem de bölge için çok değerli bir proje ortaya çıkardık.” dedi. 

İyi planlanmış bir proje oldu

Nivo İstanbul projesinin ortaklarından Neba A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi ve Alomary Holding CEO’su Abdulaziz İbrahim Alomary ise ‘‘İstanbul, dünyanın en güzel şehri. Kentsel dönüşümle daha da güzelleşecek. Nivo İstanbul, tüm detaylarıyla, iyi planlanmış bir proje oldu ve paha biçilmez bir gayrimenkul yatırımı. Böyle bir projenin bir parçası olmaktan dolayı gururlu ve mutluyuz” dedi. 
 

 

Firma Bilgisi: Neba A.Ş.
Proje Bilgisi: Nivo İstanbul