NLive Bahçeşehir nasıl gidilir?

Nlive Bahçeşehir projesi Park City, Ntepe projelerine komşu konumda yer alıyor

NLive Bahçeşehir nasıl gidilir?

NLive Bahçeşehir 98 adet daireden meydana geliyor. Nlive Bahçeşehir’de 2+1 ve 3+1 daire tipleri bulunuyor. NLive Bahçeşehir 4 bin metrekare arsa alanı üzerinde konumlandırılıyor. NLive Bahçeşehir Özyurtlar İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. NLive Bahçeşehir satılık daire büyüklükleri 86 metrekare ile 162 metrekare arasında değişiyor. NLive Bahçeşehir teslim tarihi olarak 2017 yılı veriliyor.

NLive Bahçeşehir 21 katlı tek blok şeklinde inşa ediliyor. 6 adet dükkanın da yer aldığı NLive Bahçeşehir kapalı otopark, kapalı yüzme havuzu, güvenlik, çocuk oyun alanları, spor alanları, sauna, sinema ve kafe gibi hizmetleri konut sahiplerine sunuyor.

NLive Bahçeşehir fiyatları 299 bin TL ile 600 bin TL arasında değişiyor. Banka kredisine uygun ödeme seçeneklerinin yer aldığı NLive Bahçeşehir merkezi konumuyla da dikkat çekiyor.

NLive Bahçeşehir nasıl gidilir?
Nlive Bahçeşehir projesi Park City, Ntepe projelerine komşu konumda olup, Garanti Koza projesinin tam karşısında yer alıyor. Nlive Bahçeşehir, toplu taşıma araçları ve TEM otoyolu bağlantısı üzerinde rahatça ulaşım sağlanıyor.

NLive Bahçeşehir adres bilgileri: Sultaniye Mah. 350. Sokak 1440 Ada 15 Parsel Esenyurt / İstanbul

 

Firma Bilgisi: Özyurtlar Inşaat
Proje Bilgisi: Nlive Bahçeşehir