Nlogo İstanbul kampanyasına büyük ilgi

Özyurtlar İnşaat'ın Nlogo İstanbul projesi kapsamında başlattığı "60 ay 0 faiz" ve "taksitlerin" 2017'de ödenmesini içeren kampanyasına büyük ilgi gösterildi. Kampanya ile satışa çıkan konutların yarısı şimdiden satıldı

Nlogo İstanbul kampanyasına büyük ilgi

Özyurtlar İnşaat tarafından hayata geçirilen Nlogo İstanbul'da Kasım ayında başlayan kampanya büyük ilgi gördü. Satışa çıkarılan konutların yarısı, 60 ay 0 faiz ve 2017'de ödemeye başlama imkanı sunan kampanya ile birlikte satıldı. 

Nlogo İstanbul projesine büyük ilgi
Özyurtlar tarafından Esenyurt'ta inşa edilen Nlogo projesi kapsamında Kasım ayında başlayan '60 ay sıfır faiz ve 2017'de" ödeme kampanyasıyla birlikte satışa çıkarılan konutların yüzde 50'sinin satışı tamamlandı. Kampanyayı değerlendiren Özyurtlar Şirketler Grubu Tamer Özyurt, gelen talep üzerine satışına 206 yılında başlanması planlanan bir blokun satışına daha başladıklarını vurgulayarak:

"Seçimlerin hemen ertesinden başlayan kampanyamıza konut alıcısı büyük ilgi gösterdi. Haziran ayından buyana piyasada ertelenen talep alıma dönüştü” dedi.  

Nlogo İstanbul kampanyasına büyük ilgi

Yüzde 25 peşinatla ev sahibi olmak mümkün
Nlogo İstanbul'da hayata geçirilen kampanyaya katılmak isteyenler yüzde 25 peşinatla ev sahibi olma şansına kavuşuyor. peşinatın ardından ödemeye 12 ay sonra başlama imkanı sunulan projenin taksitleri bu süre zarfında Özyurtlar tarafından ödeniyor.  İsteyen konut alıcısına 120 ay vadeli kredi kullanma imkanının tanındığı projede peşin alımlarda da yüzde 15'lik indirim imkanı sunuluyor.

129 bin TL'den başlayan fiyatlarla
Kasım ayı sonuna kadar devam etmesi beklenen kampanya süresince 1+0 daireler 129 bin TL'den satışa sunulacak. Projede 1+1 daireler 199, 2+1 daireler ise 299 bin TL'den başlayan fiyatlarla satılacak. Projede 3+1 dairelerin fiyatları ise 445 bin TL'den başlayacak. 

Nlogo İstanbul kampanyasına büyük ilgi

Toplamda 7 blok üzerinde 2 bin 679 daireden oluşan Nlogo İstanbul'da 100'den fazla da ticari alan içeren Cadde İstaNbul da bulunuyor. Proje geniş sosyal imkanlarıyla da dikkat çekiyor. 

Firma Bilgisi: Özyurtlar Inşaat
Proje Bilgisi: Nlogo Istanbul