NLogo İstanbul nerede?

Özyurtlar tarafından Esneyurt'ta yer alan NLogo İstanbul E5 ve TEM üzerinde yer alıyor

NLogo İstanbul nerede?

18 Haziran 2014 / Emlakwebtv
NLogo İstanbul Esenyurt’ta Özyurtlar İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. NLogo İstanbul Evleri 1+1, 1+1, 2+1 ve 3+1 dairelerden meydana geliyor. NLogo İstanbul projesi 7 blok olarak tasarlanıyor. NLogo İstanbul satılık daireler toplam 2 bin 550 adet olup ayrıca projede 59 dükkandan da yer alıyor. Her etabında 850 adet dairenin olduğu NLogo İstanbul Evleri özellikleri arasında çocuk oyun alanları, süs havuzları, rekreasyon alanları, yürüyüş parkurları, basketbol sahası, açık-kapalı yüzme havuzu, sinema salonu, Türk hamamı, sauna, spor salonu, lobi-cafe bar, kapalı bölümde çocuk oyun alanı ve fitness center gibi hizmetler yer alıyor.

NLogo İstanbul fiyat listesi
1+0 daireler 79 bin liradan,
2+1 daireler 169 bin liradan,
3+1 daireler 259 bin liradan,

NLogo İstanbul ödeme planı
NLogo İstanbul ödeme planı kapsamında farklı ödeme alternatifleri sunuluyor. NLogo Özyurtlar projesinden konut sahibi olmak isteyenler daire bedelinin yüzde 30’unu peşin verenler kalanı için 120 ay banka kredisi kullanabiliyor.

NLogo İstanbul teslim tarihi
NLogo İstanbul teslim tarihi olarak 24 ay sonrası planlanıyor.

NLogo İstanbul nerede?
NLogo İstanbul projesi Özyurtlar İnşaat tarafından İstanbul Avrupa Yakasında inşa ediliyor. Esenyurt’ta yer alan NLogo İstanbul Evleri metrobüs, toplu taşıma araçları, E5 ve TEM otoyolu üzerinde yer alıyor. Proje, Tüyap Fuar Merkezi’ne 10 dakika, Atatürk Havaalanı’na ise 15 dakika uzaklıkta bulunuyor. Alışveriş noktalarına yakınlığıyla dikkat çeken Nlogo İstanbul, Akbatı AVM’ye, Torium AVM’ye, Marmarapark AVM’ye, 5M Migros’a, Real Hipermarket ile Bauhaus ve Koçtaş Yapımarket’e 5 dakika mesafede yer alıyor.

NLogo İstanbul iletişim bilgileri
www.ozyurtlar.com
Tel : 444 40 27

 

"NLogo İstanbul nerede?" Başlıklı Haberin Galerisi

NLogo İstanbul nerede?

NLogo İstanbul nerede?

NLogo İstanbul nerede?

NLogo İstanbul nerede?

Proje Bilgisi: Nlogo Istanbul